Logo
knajpy.krakow.pl
środa, 28 czerwca 2017 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Retro Club
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>

Tower Pub

Przejdz do wizytówki lokalu
Zobacz pozostale fora!

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Gosia (2003-02-03 07:35)
LUDZIE!!!! tOWER TO TRAGEDIA!!! UNIKAJCIE JAK DIABEŁ ŚWIĘCONEGO!!! NIE MA SZANS NA DOBRĄ ZABAWE!!! PODEJŻEWAM ŻE LUDZIE PRZYCHODZĄ TAM TYLKO DLATEGO ŻE JEST TAK DŁUGO OTWARTE(PRZYNAJMNIEJ CI KTÓRYCH ZNAM SĄ TAM TYLKO DLATEGO!!!) GŁOSUJĄC NA KNAJPE NIE MOGŁEM ZNALEZĆ OCENY-----1!!!
tomek Rabarbar (2003-02-04 14:43)
Z tego co wiem ,prowadzi tą knajpe 70 letni satanista.W lokalu towary tak brzydkie że gruzujesz na kilometr.Pusty tekst ale tresciwy
ID (2003-02-04 15:11)
Racja! ten stary dziad-wlasciciel proboje ponadto zrobic kase na wszyztkim co sie da(napis nad barem "twoja ulubiona muzyka 5zl",kibel jesli nic nie kupisz 5zl(kiedys 15) kiedys przyjechali znajomi z niemiec to wlascicielowi az sie oczka swiecily na szmal!
Moon (2003-02-07 01:48)
To jest dawna PROKSIMA.Fakt, właściciel to typowy centuś, na metalach zarabiał krocie!!! Dawniej lecial tu metal,teraz jak sam właściciel stwierdził, przeszedł na komercje-bo chce zarobić!!!Mam nadzieje ze mu sie to nie uda,i tak z tego co słyszałam ma pustki:)))
RAY (2003-02-13 08:58)
Widzac te nieprzychylne opinie sam sprobowalem sie przekonac jak tam jest na piwo czekalem 10 minut!!!! bo wlasciciel byl zajety pogaduszka z jakas dziewczyna potem wlasciciel straszyl brakiem wstepu jakis malolatow i nawrzeszczal na drugiego ze nie oddal kurtki do szatni. Jedno na koniec knajpy sa dla was nie wy dla knajp nie dajcie soba pomiatac przez ludzi takich jak wlasciciel towera!!!!!
Tomek Rabarbar (2003-02-15 14:56)
Widze że coraz więcej obelg pada na 70 letniego sataniste.Bardzo mnie to cieszy,bo to wielka sknera i maciwoda.zrobi wszysko zeby jak najwiecej zarobic,dla tego wszystkim lize dupe i na kazdym kroku stara sie byc mily.J...c powtazam ,j....c.To smierdzaca nora w ktorej czuć fetor jak sie wchodzi.Czekam na więcej wpisów.Pozdrawiam-Tomek Rabarbar
HATE (2003-02-20 12:47)
Ludzie a zebyscie wiedzieli jaki tam naprawde jest burdel Musielibyscie chodzic tam przez jakis czas.Jeden gosc poprosil mnie o papierosa-nie zdazylem nawet go poczestowac a juz mARIAN-własciciel zaczal go opieprzac.Bylo jeszcze pare innych NAPRAWDE nie wesołych spraw ale o tym nie wspomne.Niektórzy moi znajomi nie mają tam wstepu,wygląda na to ze własciciel selekcjonuje sobie towarzystwo probujac stworzyc knajpe idealną.Dobiera sobie ludzi jak
HATE2 (2003-02-20 12:50)
no wiec wlasciciel dobiera ich jak.......z reszta jesli nic sie nie zmienilo to popatrzcie co ma wytatuowane a gornej stronie dloni chlopak ktory zbiera kufle. ODRADZAM!!!!
JULEK (2003-02-27 11:15)
Dla znacznej większości było chyba na odwrót!?
Siergiej Molotov (2003-03-03 16:07)
Huh... Widzę, że drogie misie (przypuszczam, że drodzy BYLI chadzacze proximy, którzy tam już nie usłyszą tego co by chceli) zrobiły z forum hyde-spluwaczkę.. cóż - jesli chodzi o klimat - bardzo pozytywnie - w soboty i 200 osób tam się mieści - i bez Was - i może dobrze. Ja tam czasami pracuję i bynajmniej nie zbieram qfli - jakoś nie narzekam, a ludzie - zazwyczaj zadowoleni. Jesli wziasc pod uwage, ze w Anglii 23:00 to wszystkie knajpy KLOZET :-) to Tower ma niezly wynik z 5;00
Rober (2003-03-03 16:11)
Zgadzam sie z przedmówcą. Nie jest zle - sam chadzam tam ze znajomymi na imprezy. Fajna muza, dobry klimat - nie ma co - my w Warszawie takich lokali nie mamy zbyt wiele. Dobrze, ze mam kobiete w Nowym Saczu i spotykam sie z nia w Krakowie! Tak Trzymac! A wlasciciel - w porzadku. Troche za duzo gada
Pijo (2003-03-05 12:20)
No ja tam byłem raz i wiecej tam nie wroce a ztego co słyszałem to wielu ludzi przychodzi tam tylko nad ranem troche bardziej sie zmordować.Ta speluna smierdzi na kilometr i ma wielu wielu wrogow!!!
patison--eda:) (2003-05-14 08:11)
oj z przykrością was popieram kijowo, kijowo i jeszcze raz kijowo. trzeba się nieźle za***** żeby nie zuważyć jaki szit się tam zrobił
OZZY (2004-04-01 11:40, IP: 80.53.133.x)
Ten cały Tower to wielkie GÓWNO!Nikt z całej starej ekipy jest tam mile widziany,chodzi tylko o kase dla Mrianka.Widzi tylko kase i nic więcej.A poza tym wiele osób nie ma tam wstępu lącznie ze mną,chociaz tam za czasów Proximy chodzili.Zostali wyj....ani np. za to ze ubierają sie w skóry itp.!Kto tam chce chodzic niech sobie chodzi.Ma moje Błogosławieństwo!!!Pozdrowienia OZZY!!!!!!!!!
OZZY (2004-04-01 11:44, IP: 80.53.133.x)
Przy okazji pozdrawiam wszystkich moich starych znajomych.Popie....dolcie tą knajpe!Jemu chodzi tylko i wyłącznie o waszą kase!Jeszcze raz pozdro dla wszystkich!OZZY!!!
Morgul (2004-04-01 11:55, IP: 195.150.77.x)
Knajpa ch**owa i tyle nie ma co więcej gadać !!!
OZZY (2004-04-01 11:59, IP: 80.53.133.x)
AMEN!!!MORGUL!!!HAHA!!!Walić ją!Plener jest najlepszy!I wszystko poza nią
WEZYR I BOBER (2005-02-09 07:30, IP: 195.150.76.x)
Pozdrawiamy wszystkich starych znajomych z Proximy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BDSH (2006-02-24 13:46:55, IP: 213.77.214.x)
Knajpa satanistów TRAGICZNE MIEJSCE, a metale którzy tam chodzą gorsi niż najbrzydsze orki!!! ZWYKLA SPELUNA CHODZA TAM SAMI DEBILE TOTALNE DNO
v (2009-07-24 02:19:44, IP: 78.131.137.x)
Marian satanistą hahaha a to dobre znam tą knajpe od lat i niejeden co tu narzeka zalał w niej robaka i wychodził hapy rano do domu a barmanek sie tyle przewineło ze niezle nawaleni byliście ze ich nie widzieliście świetnie, że wyzywacie ludzi od potworów chciałbym zobaczyć wasze śliczniusie jak mniemam gęby i co z tego ze Marian lubi kase ty nie lubisz ??? moim zdaniem dobrze ja prowadzi muza leci za darmoche a szafa grajaca to szafa grająca maszyna nie nalejesz nie pojedzie proste
CORELLO (2010-01-04 14:50:45, IP: 83.168.108.x)
JEJ BYŁEM PRZEJAZDEM , TO NAJGORSZY PUB W JAKIM BYŁEM W ŻYCIU BLACK METAL I AVE SATAN TO NIE DLA MNIE Z PIWO MI NIE SMAKOWAŁO A LUBIE CIĘŻKĄ MUZYKĘ
Dodaj komentarz / Utworz nowy watek
Me (2003-02-27 02:23)
hmmm...chodzilem do proximy bardzo dlugo - wieczor rozpoczynal sie w proxi, a konczyl R&R tez na grodzkiej, ludzie byli fajni, a to ludzie tworza klimat...jesli ten pozostal, to w Tower nie moze byc zle:)
Lesioo (2003-02-27 05:29)
Uwazam ze Knajpa jest ok wcale sie nie zgadzam ze czeka sie na Piwko 10 min i ze za barem stoi facio wrecz przeciwnie Ja zostalem obsluzony byskawicznie i to przez fajna Pania barmanke , poza tym wielki plus za projektor ktory w pilkarskie wieczory gromadzi wielu fanuw Polecam !! ale jesli szukasz zabawy nic nie powiem bo na zadnej jezszcze nie bylem w Tower! Hehe ;) Ocena 4!
esperanza (2003-07-11 08:40)
ludzie ale mi sie milo zrobilo jak poczytalam te wszystkie negatywne komentarze bo juz myslalam ze ludzie tylko opluwaja ta dyskoteke w ktorej ja pracuje wielka ulga oby tak dalej bede przegladac czesciej wasza strone
JULEK (2003-02-27 11:17)
Ja też przyłączam sie jednak do wrogów Towera ,a jak jest barmanka to jest święto
hatereds (2003-03-06 15:29)
Wszyzcy wiemy ze to syf po co sie rozpisywac!!! Wcale mnie z tamtad nie wyrzucili nie , poprostu nie lubie tego miejsca, wcale nie ma tylu ludzi w soboty. Broncie sobie tej knajpy jesli chcecie ja jej nie lubie bo nie lubie nieprawdy
hatereds (2003-03-06 15:32)
Jezeli ktos was zgnoił piszcie do mnie!!!
Mario (2003-03-10 14:02)
To jest bar mleczny nie knajpa!!!!!! Jak wam sie znudzi impreza to mozna komus wp.......olic!!!!1 Zawsze sie ktos znajdzie hie hie hie hie
Re (2003-03-12 06:48)
Mario po twojej wypowiedzi widze ze zatrzymales sie przy rozwoju umyslowym na etapie przedszkola.Hatereds powiedz mi jedno-skad wiesz ze w soboty nie ma tylu ludzi???Jak sie nie lubi jakiejs knajpy to sie raczej tam nie chodzi:-)
G (2003-03-14 06)
witam wszystkich wrogow tower:)mam na imie goska i pracuje w tower od czasu kiedy powstalo czyli od sierpnia.najpierw zbieralam kufle pozniej zaczelam obslugiwac bar i tak jest od pieciu miesiecy.za barem kazdego dnia jest barmanka a w weekendy jast nas dwie.z waszych komentarzy dowiedzialam sie ze jestesmy widmami.dziwne jest to ze nas nikt z was nie widzial.ale to utwierdza mnie w przekonaniu ze nic nie wiecie o tej knajpie
G (2003-03-14 06:08)
a co do pana Mariana to nie jest zadnym satanista,naprawde moglibyscie sie zastanawiac nad tym co piszecie.jest dobrym szefem a nawet swietnym przyjacielem.fakt,lubi pieniadze ale powiedzcie szczerze kto ich nie lubi.zastanawiam sie jak wy byscie prowadzili swoje knajpy,no tak pewnie wszystko byloby za darmoche a w najgorszym wypadku po cenach hurtowych(wszystko aby klienci byli zadowoleni).jak juz powstanie taka knajpa to prosze dac mi znac chetnie ja odwiedze
G (2003-03-14 06:20)
nie jest prawda ze nad barem wisi napis sugerujacy ze za muze sie placi,a kible moi drodzy same sie nie posprzataja(ktos to musi robic a za darmo tego nie uczyni,ja z pewnoscia nie sprzatalabym po takich ludziach jak wy za "nic",a jesli ktos z was ma na cos takiego ochte to zapraszam:/ bede miala niezly ubaw)
G (2003-03-14 06:27)
nie chcecie tam przychodzic nie musicie(ja z tego powodu cierpiec nie bede,i wiele osob ktore tam przychodza aby sie pobawic rowniez nie)ale nie piszcie bzdur na temat czegos oczym nie macie pojecia.choc znajac ludzi o tak zawezonych horyzonyach zrobicie co bedziecie chcieli.pozdrawiam cieplo wszystkich zwolennikow tower i was rowniez"kochani"wrogowie,aby inne knajpy dawaly wam tyle radosci ile nam daje tower:)
nuda (2003-04-30 10:11)
to jedna z najnudniejszych knajp krakowa nie warto tam chodzić naprawde dziwne ze jeszcze istnieje lipna jak nie wiem
kaska (2004-07-25 06:40, IP: 80.53.7.x)
ja w 100% popieram pania barmanke! w towerze jest po prostu zajebiscie! uwielbiam ta knajpe, chociaz szczerze na poczatku brakowalo mi proximy. pozdrawiam wszystkich tower'owiczow!:)
VIcky (2003-03-17 14:32)
hmm..ta knajpka jest dobra bo jest....są lepsze fakt..ale osobiscie często tam imprezuję..owszem nie jest tonajciekawsze miejsce pod słońcem ale to zalezy od tego po co idziecie do knajpy..bo ja chodze sie pobawić czyli wypić piwo i to jest dobre miejsce ku temu!!
gladiolus_kocha_Proxime (2003-04-26 07)
Ach kofana Proximo gdzie żeś jest...? Tower jest plamą na honorze każdego sznującego się knajpowicza!!!Może tworzą się bajki o tym, że właściciel jest satanistą,ale sknarus sknerusem na wieki wieków i to nie przysparza klientówPopsuł klimat, zdresia knajpę a to największe chamstwo pod słońcem. Właścicielu!Jak tak bardzo pragniesz meliny u siebie w knajpie to trzymaj sie lepiej z dala od Rynku..nie zarobisz, nie zarobisz tu
gladiolus_kocha_Proxime (2003-04-26 07:06)
Pierwsza knajpa zawsze jest najlepsza! A najlepsza byla Proxima! Oddaj nam Proximę...!!!Nie rób bydła!!!I tak nie zarobisz na takim klimacie to się nie opłaca kto Ci tam przychodzi pijaczki o 4.00 nad ranem które do domu już wrocić nie mogą???A Ty barmanko się nie wtrącaj bo równie dobrze możesz być podstawiona:P~prawdziwi klienci chcą powrotu Proximy!!!Wypieprzać z naszej Proximy paszkwile!!!
misior (2006-03-02 03:05:34, IP: 87.207.123.x)
pytam was czy ktokolwiek pamieta jeszcze czasy kiedy w tym miejscu byl Burzliwy poniedzialeK?to byl good time dla tych piwnic.teraz to wielka smierdzaca kupa.bylem tam jakis czas temu i zgroza!!
Zakonnik (2006-03-27 11:22:30, IP: 83.29.232.x)
Kiedyś to było seans "48 godzin" przez pół nocy i .. coś więcej. Alre to było ile ? 10 lat temu ? Chyba już troche zwapnieliśmy jak pamiętamy taka prehistorie !
kasia (2003-04-30 10:12)
co tu dużo mowić lipna kanjapa nie miła obsuga
Kaśka (2003-05-02 08:55)
Jest dużo fajnych knajp w krakowie ale napewno nie ta same lamusy tam przychodzą i straszna lipa ble ble gorzej być nie może
Seba z Wawy (2003-05-18 07:56)
W Tower jestem tak czesto jak moge. Jesli chcecie wiedziec to od 3.00 juz nikogo sie nie wpuszcza drodzy przeciwnicy wiec prosze sie odpieprzyc od mojej knajpy a nie robic z niej zulerni. Piatek i sobote spróbujcie tam znalezc miejsce. Akurat ze wam sie uda. Proximy juz nie ma i nie bedzie. A Tower rulez!!
Kathleen z Wawy (2005-08-18 09:25:06, IP: 83.24.133.x)
matko jedyna... co wy macie do tej knajpy. Ja uwazam ze jest rewelacyjna i stylowa. Dobre piwko, mila muza... a jak sie zbierze dobre towarzystwo to miodzio. I bede Towera reklamowac kazdemu znajomemu wybierajacemu się do Kraka. Ave!
Exo (2003-05-27 02:03)
I tak uważam, że ten lokal był najlepszy za czasów Burzliwego Poniedziałku, a Proxima, czy obecny Towre to tylko popłuczyny po tym klimacie... Choć osobiście czasem tam lubię przyjść na piwko
polly (2004-06-24 11:54, IP: 80.55.118.x)
Tęsknie za klimatem Burzliwego Poniedziałku. Już nic co było potem nie dorówna tamtemu klimatowi
MuzzY (2003-06-02 01:53)
Tower jest spoko. Obsługa rzeczywiscie pozostawia troche do zyczenia, ale jesli chodzi o muze i klimat to jestem za. No jeszcze jedna wada jest to ze jesli chodzi o muze to leci caly czas to samo nawet kilka razy tej samej nocy i na pewno moze sie to znudzic
Andrea (2003-06-05 04:04)
BEZNADZIEJA. Brud (szczegolnie w toaletach), słaba obsługa. A już szczytem wszystkiego są panowie na posadzie wykidajły. Najpierw atak o nieoddanie bluzy do szatni (widocznie nie można wejść i się rozejrzeć). Mimo wszystko postanowiłyśmy z kumpelą pozostać. Siedziałyśmy sobie we dwie i plotkowałyśmy przy piwku aż do momentu, kiedy chamidło od szatni stwierdziło, że w knajpie nie ma wolnych stolików, więc skoro siedzimy tylko we dwie, to dokwateruje nam spóźnionych klientów. Bez komentarza
kasiek (2005-12-22 07:13:46, IP: 80.51.176.x)
wynajmij sobie salę dla siebie to w spokoju będziesz mogła zając się koleżanką:)
Migotka (2003-07-30 11:16)
Ej co wy własciwie chcecie od Towera...?! Normalna knajpa... Dementuję plotke, ze tam śmierdzi, bo wcale tak nie jest. Poza tym fakt, ze ten łysy barman jest troche dziwny, ale to nie znaczy, ze knajpa jest do d- upy... zresztą, taka prawda, że jak sie ma beznadziejnych znajomych to zadna knajpa nie pomoże.... :) Pozdrawiam
Tygrys (2003-09-04 06:18)
Nic nie zastąpi Burzliwego Poniedziałku. W Burzliwym działo się bardzo dużo i chodziło tam wiele oryginalnych osób. Kiedy go zamknięto i otwarto Proximę zajrzałam i wyszłam ze śmiechem- nic nie dorówna Burzliwemu i tyle. Potem tam byli sami pozerzy
kal*** (2003-09-14 12:32)
h...nia nie lokal oddajcie nam Proximę!
taka jedna (2003-09-23 14)
nigdy nie bylam w Tower Pubie i po tym co tu przeczytalam jakos mi tam nie spieszno, ale pragne z tego miejsca zareklamowac TOWER CLUB ktory jest na szewskiej i tam jest na prawde zajebiscie! barmani mili, ochrona mila, imprezy za darmo, orzeszki do piwa....zyc nie umierac :D
77 (2003-10-01 16:08)
Burzliwy Poniedziałek Roxx - Satan Satan chodź na brzytwę.... :)
wolf_child (2003-11-20 05:21)
nie bylem w Towerze nigdy. bywalem za to w Proximie, czesto=] ostatnio polubilem Srodziemie. Ale cudzymy opiniami kierowac sie nie bede=]] dyskusja widze jest na tyle zacieta, ze trzeba samemu sprawdzic=]]
my saviour (2003-11-25 11:43)
ja osobiście uważam,ze tam jest spoko,szkoda,że muza juz nie taka jak w proximie,ale gemrealnie lubię tam chodzic i nie zauważyłem tych wszystkich negatywnych rzeczy o których niektórzy piszą,a bywam tam co weekend w zasadzie. ale co kto lubi
my saviour (2003-11-25 11:46)
kurde, generalnie,nie gemrealnie heh,przejęzycznie
michau (2003-12-01 17:30)
jest to mordownia dla koneserów.ciasno duszno, duszno i nie ma czym oddychać.niektórzy to lubią.osobiście zasmakowałem w ginie z tonikiem bez gazu(9zl!) lecz nie mam żalu do barmanek.harują jak na plantacji bawełny.właściciel mógłby coś zainwestować w wystrój, sprzęt, wentylację.profesjonalizm się opłaca
noth (2003-12-15 03:52)
pomimo kilku minusow (dwukrotnie bylismy przesadzani ze znajomymi do innych stolikow i to w niezbyt uprzejmy sposob, klimat z lekka nijaki, czasem na piwo czeka sie ładnych pare minut) wystawiam Towerowi pozytywną ocenę - zawsze znajdzie sie miejsce, tanie piwo i to wesele ktorego kiedys bylam tam swiadkiem:) dobra knajpa na zakonczenie imprezy, albo na posiadowe w srodku dnia
PACNIĘTY (2003-12-29 07:27)
Tower to SYF przez duze S,smierdzi,NIE WOLNO TAM CHODZIC chyba ze lubicie zapach papierosów Popularnych
Czesiek (2004-01-10 08:43)
Uprzedzam, że nie życzę sobie żadnych moich zdjęć na tej stronie.Szczególnie z ostatniej imprezy na stołach. Tomku! Nigdy więcej nie będę grał z Tobą w pokera na życzenia. nigdy więcej Stachurskyego!!! Ps. Ekipa tam pracująca jest wspaniała, kulturalna, przystojna, miła, inteligentna. W promocji Heinekena wygrałem wczoraj 3-litrową butlę Heinekena. Za tydzień powtórka z rozrywki :) Pozdrowienia dla Pana Mariana, Piotra, Dresika, Sławka, Pana Tadzia, Ani, Ani i mnie naturalnie :P
Czesiek (2004-01-10 08:45)
Chciałem dodać, że nie pozdrawiam Sebastiana bo mnie wkurza. Za to pozrawiam jeszcze Pamelę...nie jego też nie bo mnie wkurza. Pozdrawiam Xepera...a może jednak nie?... A jednak tak. Pozdrawiam Cię Xeper. Zapomniałe o naszym wspaniałym Panie Romanie. Dzieki za fotki tańczącej obsługi na stole. Nie waż się ich tu umieszczać!!! Jak o kimś zapomniłem to sorki
BOURBON (2004-01-13 10:34)
W sumie Czesku, chyba nie uratujesz dobrego imienia Towera swoimi wpisami. Zasadniczo jest tak, że każdy ma swoje ulubione miejsca, ja np. lubie pić u siebie w domu a nie w jakichś syfiastych knajpach prowadzonych przed "Żyda Seniora", ktoremu tylko oczka sie świeca na widok srebrników. Ale cóż, czasem trzeba sie "odchamić", więc czynie to własnie w "Towerze", "Śródziemie" jakoś mi już nie pasuje, bo mam złe z nim wspomnienia. Więc wpadam do "Towera" i nie straszny mi Pan Maian ani bałagan
BOURBON (2004-01-13 10:36)
Sorufka za literufki, ale wnerwiło mnie to, że jest ograniczenie komentarza do 500 znaków
MetalKiller (2004-01-14 09:51)
Byłem kilka razy w dawnej Proximie i pożal się boże! Jakiś palant wyżej wydziera się Oddajcie Proxime! Czyli co masę kinder metali mytych ostatni raz rok temu? Sępiących o koasę i fajki? Siedzących w 12 przy jednym piwie 5 godzin? Pijących jabole na plantach a potem idących zażygać knajpę? Czy tęsknisz za wspaniałym luckiem który tam był i potrafił mówić tylko wypierdalaj? Dzięki wszystkiemu to się już nie wróci! Normalne imprezki w weekendy od 3 w nocy nikt już nie może wejść i zabawa
MetalKiller (2004-01-14 09:55)
we własnym gronie. Muza spox od metallicy po pop troche rocka , i stare dobre kawałki. Ale nie ma co się dziwić że wszyscy byli (kindermetale) klienci Proximy są wściekli bo już tam nie pasują ale macie przecież R&R prawda? Ups.. nie macie?! upadł ? ciekawe dlaczego? znowu kindermetale i pseudometale przy własnym piwie i 1 piwo na 12? Jak ci wyzyskiwacze mogą chciec od was jakiekolwiek pieniądze za piwo! Jesteście śmieszni i żałośni!!! Macie jeszcze Woodstock , ups jest na spżedarz?
MetalKiller (2004-01-14 09:59)
chcą się go właściciele pozbyć? Ciekawe dlaczego padają wszystkie knajpy gdzie są metale? Dzięki że z Proximy zrobili Tower bo jeszcze dzieki temu istnieją. A was poprostu tam nie wpuszczają i chwała im za to!! Chodzę tam już z rok i żadnekj kartki że muza za 15 zł nie widziałem , nikt nigdy odemnie nie wzią kasy za kibel. Ale może macie pecha i was to spotyka ale cóż zawsze możecie iśc na planty i raczyć się tym pysznym winkiem za 1,80. :) Dajcie znać do jakiej knajpy chodzicie (metale) to
MetalKiller (2004-01-14 10:01)
powiem wam która następna zbankrutuje lub zmieni profil muzyczny! Pozdrawiam was słodkim metalowym spier.... (to wasz poziom) a normalnych pozdrawiam , spotkacie mnie w tower co weekend na imprezkach
A. (2004-01-16 06:41)
Myślę, że knajpa jest naprawde fajna. Dobre pivo w dobrej cenie, miła obsługa ;) Często się tam bawię i nie zamierzam rezygnować w najbliższym czasie
Glock (2004-01-16 07:22)
Ups... MetalKiller chyba ma problemy z osobowością ale nie wiem co mu wlazło do d..y a potem zdechło... powiem jedno: Proxima była niezła, klimat w niej także. Tower jako następca też w porządku, aczkolwiek można by tu o wiele prosić. Metale są OK! I choć nie jestem m. to lubie ostrzejsze brzmienia... i boli mnie to że już w niewielu lokalach w Kraku można posłuchać porządnej muzy. A to że ktoś uszy ma w d..ie a już napewno jakąkolwiek tolerancje wobec gustów innych to już nie moja wina
Exo (2004-01-20 07:06)
Zdecysowanie bardziej polecam Popularnego, pomimo że jest wcześnie zamykany i nie ma sali do skakania
F (2004-02-01 18:54)
Mimo ze słucham industrialu gotyku i innej muzy nie mam nic przeciwko rockowo metalowemu Towerowi. Jak najbardziej podoba mi sie knajpa i uwazam ze jest dobra alternatywa wobec coraz to wiekszej masci houseowogejowskich knajp. A napewno lepsza od calego smierdzacego kazimierza. Pozdrawiam wszystkich z ciezkich klimatow
mafe (2004-02-02 00:54)
z towerem jest tak - chodze tam od bodajze pol roku nigdy nie mialem problemow z obsluga Pan Marian jest dla mnie mily muzyka jest taka jaka chce rzeby byla i nie musze za to placic wiec nie widze powodu do jakchkolwiek zarzutow ktore wstawiaja 15 latki z dawnej proximy albo rocka
Judasz (2004-02-08 08:11)
cóż,nie powiem ze knjpa mnie powala ale jestem stałym jej bywalcem poniewaz chodze raczej tam sie wyciszyc,porozmyslac przy piwku,pogapic sie na ludzi itp...jest to jakby takie miejce gdzie moge zabic klina po wczorajszym.Zreszta strasznie duzo tam moich znajomych bywa, a to mi wystarcza...co do muzyki to wedlug mnie jest bezndziejna(wiecej metalu/industrialu,dark wave,elektro by sie przydało)...nad czym znowu nie ubolewam,obsługa jest w porządku a knajpie przydałaby sie wentylacja
Judasz (2004-02-08 08:14)
Zresta ludzie...jak sie nie podoba to nie przychodzic...a pozostalym ludziom proponuje przyjsc w sobote,piatek aby sie przekonac na wlasnej skorze jak tam jest...po co polegac na marnych,subiektywnych opiniach wrogów/zwolenników towera? Dziekuje i pozdrawiam wszystkich wartościowych ludzi
ppp (2004-03-03 14:32, IP: 80.53.140.x)
Pozdrowiamy Cie Judaszu, jak i 70-letniego żyda-sataniste ;))) Twoi wierni koledzy z Tower i nie tylko!!
+dlugonoga+ (2004-03-06 14:47, IP: 193.25.0.x)
AVE! Od Industrialu Gotyku i Mrocznych odmian Electro czy Dark Wave jest chyba teraz Uwaga na Małym Rynku.Byłam tam ostatnio i bardzo mi sie podobało!Muzyka szła bardzo rozna od Depeszów Prodigy po Parardise Lost i Tiamat.Mieszanka wybuchowa i knajpa ciekawa ale i tak najwiecej siedze w Towerze!Pozdrawiam wszystkich!
death-song (2004-03-10 11:32, IP: 80.54.117.x)
Tower? heh... cóż moge powiedziec? chodziłam tam przez chyba... około dwóch miesięcy i dzięki mojemu byłemu facetowi, który jest tam stałym bywalcem poznałam wszelkie wewnętrzne... hmmm... kontakty. Tak wiec, mimo wszystkim opiniom, że Pan Marian jest satanistą, to tak naprawdę nim nie jest, jednakowoż, prawda, to dziwny facet i jeśli mam być szczera, to nie nadaje się na własciciela knajpy.... muzyka, eeech.... ostatnio straszne dno, o wiele gorzej niż w proximie... czasami puszczają techno ble
ZooS (2004-03-13 03:31, IP: 62.179.0.x)
Moge dodac tylko, ze strasznie malo miejsca na parkiecie i w knajpie zreszta tez, strasznie tloczno, ceny przyzwoite, toaleta moze troche mniej, ale najlepszy jest napisz ze toaleta 5 zł a dla klientow bezplatna, szef dziwny upycha jak tylko sie da zeby tylko miec jak najwiecej klientow i tak mozecie wyladowac z jakimis ludzmi z ktorymi moze nie macie wcale ochoty siedziec
death-song (2004-03-13 11:52, IP: 80.50.81.x)
Zgadza się... wchodząc do knajpy napotyka się (przez przypadek niby) gościa, który pyta się czy możesz usiąść z innymi gośćmi i wpycha Cię jako 5 osobe do ławki, gdzie mogą siedzieć 4 osoby... chciałabym również zwrócić uwagę na częste bijatyki, gdy goście za dużo wypiją
k (2004-03-21 11:17, IP: 62.179.0.x)
mają tam fajnego barmana...sympatycznego...tylko raz jakas techno-rąbanka szła...więc opuściłam lokal i juz tam nie wróciłam
eli (2004-04-09 03:38, IP: 217.99.96.x)
do towera chodze od kilku miesiecy.jedna z niewielu knajp z fajna muza,ludzie sympatyczni,obsługa tez.nie wiem skda wymyslacie te niestworzone historie o tym co sie tam nie dzieje?nie pasuje,nie chodzic...proste
brak (2004-04-28 14:23, IP: 62.233.163.x)
gorszej knajpy nie widziałem, metal party, panienki brzydkie jak noc, obsługa marna lokal jak jakiś je... bunkier poniemiecki, powinni znaki robić w którą strone bar i kibel
Kateyn (2004-06-15 08:59, IP: 80.53.26.x)
Tower to tragedia,kiedyś leciał tam metal i to dlatego tam chodziłam,po zamknięciu Rock&Rolla zbiera się tam cała chmara satanistycznej ,,młodzieży\"Ta knajpa jest poprostu tragiczna, jeśli ktoś nie ma układów to ma gwarantowany ,,kopen w ....",ja akurat mam ,ale i tak wam odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my_saviour (2004-06-20 08:34, IP: 195.214.216.x)
Chodziłem do tej knajpy dosyć długo,ale przebrała się miarka, nie dosć,ze co rusz przesadzają cię z miejsca w miejsce,a często dopychają do już zajętych stolików, tylko po to,żeby upchnąć jak najwięcej ludzi,to jeszcze ostatnio gdy wypiłem piwo i przez kilka minut nie kupiłem następnego to powiedziano mi, że albo coś jeszcze zamawiam, albo "wiem jak jest", cieżko nie zrozumieć takiej aluzji,to samo spotkało dwójkę moich znajomych. Dziekuję za taki klimat, mam ich gdzieś
my_saviour (2004-06-21 06:53, IP: 195.214.216.x)
Byłbym zapomniał,jeszcze jedna "świetna" rzecz, zawze było wiadomo, bo kto się choć troche zna na piwie,ten od razu wyczuje,ze tzw "piwo naukowe" - warka za 4 zł, jest chrzczone, ale ostatnio nawet w tym po 5 zł czuło się wodę, ci ludzie naprawdę przeginają, no comment
Kasia (2004-07-07 14:23, IP: 193.25.0.x)
Mnie Tower nie bawi.Nic tam nie ma fajnego.Osobiscie wole chodzic do Klubu Uwaga na Małym Rynku.Jest ładniej,wygodniej i chodzi lepsza muzyka(Gotyk,Industrial,Metal)Piwko jest za piatke pycha no i wpuszczają ludzi w odpowiednim wieku a nie małolatów:)Pozatym nie pamietam kiedy w Tower była dobra impreza:(
sebstian (2004-07-18 08:13, IP: 83.29.99.x)
Moja opinia: wszedłem poczułem w powietrzu dobrze rozwiniętego grzyba, wilgoć (która go zapewne zrodziła) przeszedłem się po knajpie i od razu wyszedlem. Heh chyba jedyne na co ta knajpa może liczyć to klimat jaki przyniosą ze sobą klienci bo ani wystrój ani smród grzyba w powietrzu jej nie pomagają, a szkoda ze tak jest bo w tej piwnicy mógłby być fajny lokal
sebastian (2004-07-18 08:17, IP: 83.29.99.x)
ludzie dają obiektywne ( w tym negatywne ) komentarze po to żeby inni wiedzieli jak tam jest. chociarz komentarze typu "pier.... ta knajpe" itd. do mnie nie przemawiaja to opis różnych nieprzyjemnych sytuacji , podawanego piwa itd. potrawi zachęcić/zniechęcić do lokalu
kinia (2004-08-05 06:53, IP: 80.53.83.x)
Mówcie co chcecie, ale ja tą knajpę uwielbiam!!!! Do właściciela nic nie mam. Klimacik mi się podoba, no i przede wszystkim muzyka zajbista. Polecam
Ziele (2004-10-16 04:06, IP: 195.150.89.x)
Chodziłam do Proximy, teraz chodzę do Towera i prawdę mówiąc nie czuję różnicy między tymi miejscami. Czytając komentarze stwierdziłam ciekawe rzeczy, że p.Marian jest satanitą (ciekawe od kiedy?), że większości ludzi przychodzący za czasów Proximy nie wpuszczają (dziwne stwierdzenie, bo spotykałam tam znajomy z tamtych czasów) a ilość ludzi w piątki i soboty.... ile razy przychodzę koło 19tej ciężko jest nam zleźć miejsce dlakilku osób
tumiwisizm (2004-12-22 09:43, IP: 80.53.7.x)
chrzanic sknere, chrzanic postproximowcow, nie podoba sie-odpuscic, w cholere knajp dookola
PannaNikt (2005-01-01 17:03:15, IP: 83.16.48.x)
Widze że sie tu stara ekipa, która jest przez Marianka zbanowana, odezwała. Heh, do Towera chodziłam nawet do niedawna, raz w tygodniu na piwko. Przypuszczam, że pan ID to Ksiażę Ciemnosci. Ej, k...., tak zawsze nadajesz na Mariana, ale zostawiles tam kupe kasy i byl czas, ze przesiadywales tam codziennie. Koniec tych osobistych wycieczek. Nie bylam w Towerze od wiosny tamtego roku, wiec nie wiem, jak teraz jest. Zmienilam lokal i basta
PannaNikt (2005-01-01 17:08:08, IP: 83.16.48.x)
Co jeszcze mogę dodać, jeśli chodzi o sama knajpę to fakt, że zgadzam sie, ze przesadzają i dosadzają ludzi jak popadnie. Były też takie sytuacje, że skończyło sie piwo i trzeba było lecieć po nastepne, bo sie gosć czepiał, ze nic nie pijesz. To juz chamstwo, czysta pogon za forsa. Bywalam w tej knajpie czesto i moge powiedziec, ze wiem czym pachnie. Jedynym plusem jest to, ze ogolnie nie ma tam zadnego "bydla" ani "burd"
kient{niezadowolony} (2005-02-13 00:33:41, IP: 213.134.171.x)
Pomimo nowej klimy dalej pachnie jak z .... kachnie! To cud ze jeszcze nie ma tam plajty{tylko dlatego ze sa jeszcze eks, lub nie eksmetale z mentalnoscia 14sto latkow, ktorzy wciarz chca sluchac swoich i Mariana
kient{niezadowolony} (2005-02-13 00:42:30, IP: 213.134.171.x)
glupich gadek w stylu np.Jak wspaniala jest ta knajpa i jak to tutaj tetni zycie i jaki to tutaj jest klimat} Prawda jest taka ze teraz jest tak samo do .... jak wczesniej, tylko czesc ludzi dopiero teraz zaczela to zauwazac. Inni jeszcze nie
kient{niezadowolony} (2005-02-13 00:52:05, IP: 213.134.171.x)
Co do starych ekip to byli to raczej mlodzi ludzie (nieletni) wiec rozumiem ich (pozytywne?) wspomnienia z dawnych czasow kiedy tylko tam mogli kupic upragnione piwo, lecz to se ne wrati pane Marianek, bo teraz przychodza bardziej dochodowi klienci czytaj frajerzy dajacy sobie wmowic ze jest tu OK
kient{niezadowolony} (2005-02-13 00:55:34, IP: 213.134.171.x)
P.S. NIENAWIDZE GDY MI KTOS KANTUJE PIWO!!!
kient{niezadowolony} (2005-02-13 01:01:44, IP: 213.134.171.x)
Jeszcze jedno nigdy nie lubilem smietnikow, a te maja z reguly bardziej gustowny wystroj niz wieza co pod ziemie sie zapadla (ze wstydu zapewne zwlascicielem za barem)
BloodyMary (2012-11-23 12:13:16, IP: 178.37.109.x)
Porażka...od dawna jestem stałym bywalcem w Towerze,ale teraz to,co się tam dzieje przechodzi wszelkie pojęcie,zwłaszcza jeśli chodzi o dobre imię tego lokalu...że się tak wyrażę sama "gimbusownia" teraz tam przychodzi,a "ludzie w skórze" traktowani są tam jak śmiecie.Nie wiem już sama co myśleć...skoro poszli na komerchę i zarobek kosztem nieletnich gó*niarzy to ja serdecznie dziękuję
K. (2005-02-13 15:39:26, IP: 195.150.76.x)
TEgo...Hm. Ja od roku nieomal MIESZKAM w tym miejscu i mogę powiedzieć, że ostatnio knajpa zbacza w kierunku proximy, a nawet jeszcze dalej:) W soboty i piątki (jeżeli jest właściwy DJ) lecą po 22 "cieżkie" odmiany metalu:P, w tygodniu jest raczej rockowo i heavy metalowo. Genaralnie knajpa jest świetna i przychodzi tu mnóstwo naprawdę wspaniałych ludzi (np. JA:)
K. (2005-02-13 15:49:44, IP: 195.150.76.x)
I niestety wg mnie to zbaczanie w kierunku proximy jest złe - właśnie dlatego że jakimś cudem ostatnio banda niedorobionych kindermetali (duchem, nie wiekiem) mocno chamsko zacżęła sięodnosićdo wszystkich wokół... dopóki nie poszli na planty na wino. Niech Pan (którykolwiek) chroni Tower przed takimi klientami:/
MAREK (2005-03-14 03:25:48, IP: 213.134.171.x)
KILA!KILA!KILA! I WSZECHOBECNY SMROD!
GOSIA (2005-03-14 03:28:24, IP: 213.134.171.x)
zostalam tam okradziona wlasciciel to widzial i nie chcial wezwac policji moja noga tam wiecej nie postanie!!!
Martin (2017-02-11 15:06:42, IP: 91.219.115.x)
Cześć Gosia pamiętasz mnie z Towera Marcin w Blond długich włosach
MAREK (2005-03-14 03:29:43, IP: 213.134.171.x)
MOZE MARIAN WSPOLPRACUJE ZE ZLODZIEJAMI?
Creative (2005-04-06 14:24:12, IP: 213.76.158.x)
Creative Management przedstawia: "NEUROTIC WORLD TOUR 2005" Thy Disease Anal Stench Cremaster 14.04.05-Kraków w ramach: "Crack Attack Metal Fest 2005" Klub "Loch Ness" ul.Warszawska 15 wystąpią: Thy Disease, Anal Stench, Cremaster, Sothoth, Reingrcation, Forgotten Souls, Vae Victis Otwarcie bram 17:00 Początek koncertu 18:00 Bilety w przedsprzedazy 10zl w dniu koncertu 14zl 15.04.05 Zakopane klub "Ampstrong" ul.Jagielońska 18 Początek koncertu godzina 18:00, wystą
L.... (2005-04-14 17:10, IP: 195.150.225.x)
no ktos tu napisal,ze trzeba by sie niezle zapi....fakt...bo inaczej tylko brudy wychodza na wierzch
prusaq (2005-05-12 02:56:25, IP: 83.175.177.x)
To fakt, że ta knajpa to syf i zniszczenie w jednym. Jeśli się tam wybieracie, to polecam zabrać ze sobą butle ze z powietrzem. A co do Mariana, koleś jest dyktatorem tego chewu. Gdyby chociaż piwo było tańsze
Silver (2005-05-12 03:02:36, IP: 83.175.177.x)
Moje wrażenie jest krótkie-wali z tamtad jak z wylęgarni smoków! Muza dla znawców gatunku-myśle,że dobra.Mariana nie znam,ale już gO nie lubie,za imie;)a poza tym opi****la wszystkich za wszystko.Co do wystroju to nie zuwazyłem,bo gapiłem się na dwie fajne laski;) Aha pozdrawiam stałych bywalców czyli OLE i POLITYKA!!!
magdalenka (2005-07-13 05:09:49, IP: 83.18.108.x)
W tym pubie bywam od dwóch lat. Wychodzę z założenia-że miesiac bez odwiedzin tej knajpy jest miesiacem straconym. To w niej poznałam, poznaje i poznawać będę zajebistych ludzi! Wszyscy są sympatyczn, a przynajmniej ja sie tam czuje bezpiecznie. Co do piwa, to hmm...jest chrzczone, ale powiedzcie gdzie nie jest?? Tak wiec jesłi chodzi o mnie, bardzo lubie Tower. Moze jego wystrój nie dorównuje innym \, nowszsym lokalom, ale czy wygląd jest najważniejsz?:) Jeśłi uważacie
magdalenka (2005-07-13 05:13:16, IP: 83.18.108.x)
cd. ...jeśłi uwazacie ze nie, a chcecie poznać naprawdę fajnych ludzi, a co najwazniejsze szczerywch, to miejsce jest dla was:) A jeśli chodzi o inne komentarze...większość-nieprzychylna, żal ścickał serce gdy je czytałam. Zastanawiam się gdzie w takim razie "znawcy" chodzicie?? Z niecierpliwoscia czekam na jakiś odzew zwiazany z moim komentarzem P.S. pozdrawiam wszystkich, i nawet marianka, gdyż kiedys bardzo mi pomógł... THE END
hexe (2005-07-23 09:41:14, IP: 213.134.160.x)
ech, a ja od kilku lat nieustannie gnije, w tej jak to ktos ladnie okreslil wylegarni smokow i nie wiedziec czemu przestac nie potrafie, choc nie raz obiecywalam sobie ze moja noga tam wiecej nie postanie ;-) smrod jest okrutny, to fakt ale od lat sa tez ci sami znajomi i to chyba w tym wszystkim jest najbardziej radosne,wiadomo ze zawsze sie kogos spotka.pozdrawiam
eVelinka:) (2006-10-24 06:22:38, IP: 62.179.26.x)
HM,dużo nieprzychylnych komentarzy na temat TOWERA:( ja jednak lubie tam wyskoczyć na piw(F0)ko między wykladami:))) poza tym klimacik jest super(czasami nie wracam juz na wyklady:P) ....no może rzeczywiście trochę przypomina "wylegarnie smoków" (swoja drogą,dobre określenie:),ale uważam,że jak ktoś pali to nie powinno przezskadzać!!! poza tym,w kazdej knajpie się pali!mi to nie przeszkadza... PS.Nie znam Mariana,ale chyba nie chciałabym poznać :P:P OGóLNIE RZECZ BIORąC-NIE MAM NIC DO TOWERA!!!
L.... (2005-07-27 13:47:39, IP: 83.22.93.x)
ktoś tu napisał o szczerych ludziach w Tower...przepraszm: buahahahahahahahahahahahahahaha...:-)
ster (2005-07-31 04:58:20, IP: 213.138.47.x)
Tower nie jest najgorszy.fakt,ze obsuga nie jest najmilsza ale przynajmniej klimat mi odpowiada.Tylko troche za malo miejsca;w sobote trzeba przyjsc o 19 jak nie wczesniej.A nowa Pani Barmanka powinna sie troche kultury poduczyc bo zachowuje sie jakby mi laske robila ze mi piwo sprzedaje
AGI (2005-09-07 12:23:08, IP: 84.10.35.x)
boshe,obsługa fatalna. poszlam tam raz z chłopakiem i NIGDY nie wróce!!! kelner ciągle chodził wokół stolików i patrzył kto i ile ma jeszzce trunku...a jak już tak na dnie to kazał kupić następne albo wyjść...bezsens!! zero prywatności.O daniu buziaka nie wspomnę!!!!!! KNAJPE OBCHODZIĆ Z DALEKA!!!!!!
jah (2005-09-30 06:41:38, IP: 195.150.76.x)
Po pierwsze my robilismy a raczej zapier....lism za 480zl miesiecznie po drugie biorac na kreske papierosy lub inny rzeczy okazywalo sie ze zamiast 5zl w zeszycie mielismy 10 lub wiecej(chodzi o dopisywanie) zjebka za nic wszystko zalerzy od humoru pana mariana katasrofa nie da sie tam pracowac.Pracowalismy po 17godzin dziennie wyzysk hamowa co do szczerych ludzi???????nie szukajcie tam pracy obuz koncentacyjny hahah Pozdro dla seby,anki blond,naszego tadzia,dresika ,romka,slawka,dredzika cd
jah (2005-09-30 06:44:45, IP: 195.150.76.x)
czesia, ania brunetka(barmanka),tych ludzi pozdrawiamy a mariana h..ja wyzywamy pozdr narka
yoorbo (2005-10-10 02:22:38, IP: 213.241.90.x)
Zwlaszcza ty jah najbardzizej zapierdalałeś. Bywam tam na tyle często by zauwazyć, że najczęściej to cie nie było, a obsługa wkórwiała się bo byłeś potrzebny. A jak juz byłeś to z regóły albo pisałeś esemeski , abo grałeś w lotki, albo w pokerka na maszynach. Pewnie w nowym Kuzynie juz się nie mósisz tak "przepracowywać". Pozdrowienia dla wszystkich bywalców towera
Per (2005-11-03 07:47:20, IP: 193.25.0.x)
Sa lepsze lokale z muzyka rockowa czy metalowa w Krakowie wiec w czym problem.Towera trzeba omijac z daleka i juz bo to syf i wyzysk i shit
carrie (2005-12-18 11:51:36, IP: 84.10.34.x)
Tower...rzadko a proxi? :-) kiedys sie tam było.....pozdrowienia dla ludzi ktorzy tam byli w okolicy lutego '02 , właściela. no i dla rycerza :)
Sycylia (2006-05-05 01:06:54, IP: 83.29.232.x)
Złodziejstwo !!! Zamawiam wódkę z sokiem. Okazuje się, że wódka (5 zł) + sok (4 zł) = 12 zł...a gdzie informacja że tips included? Przykre że tak bezczelnie szyje sie tam klientów... A już miałam polubic tą knajpę...eh...czas wracać na Kazimierz...tam przynajmniej nie próbują robić superat kosztem klientów...i dobra rada - ustalcie ceny zanim zamówicie, a barmance blondynie patrzcie na ręce :) (bynajmniej nie po to by podziwiać manicure)
Pawian (2006-06-11 03:53:31, IP: 87.207.236.x)
Blondyna faktycznie kroi klientów jak się tylko da.Natomiast ta druga, gruba z ciemnymi włosami (Beata czy Baśka) puszcza się z klientami za parę złotych.Podobno wystarczy być miłym, nadskakującym,powiedzieć parę komplementów i nawet za darmo się trafi:)))) Nizłą Marian ma załogę: złodziejka i k...a za barem, full service:)))))))))
(2006-06-15 03:48:08, IP: 87.207.236.x)
kiki (2006-08-09 11:23:11, IP: 83.29.60.x)
już mamy nowe barmanki;) knajpa nie jest zła i nawet marian już mniej wydziwia (starzeje sie) ale i tak załoga się męczy, klimat schodzi na psy i imprez coraz mniej:/ niedlugo zostanie nam z tego popowa knajpa:/
Jara (2006-08-21 06:13:14, IP: 87.96.105.x)
Kiedyś można było się świetnie zabawić,posłuchać dobrej muzy.teraz leci tam niezły syf.Właściciel,który nie należy do sympatycznych ludzi,pozwala jedynie puszczać jakis daremny rock
Fanka W Czernii (2006-08-30 02:39, IP: 62.233.163.x)
Oj teraz to kiszka,za czasów Morrisona to się działo!!!Ten gość rozkręcał całę imprezy!!! To były prawdziwe balangi, a nie tam jakieś,emeryten party, jak teraz.Gdie Morrison się podziewa?
(2006-08-30 02:40:26, IP: 62.233.163.x)
(2006-08-30 02:41:20, IP: 62.233.163.x)
(2006-08-30 02:41:31, IP: 62.233.163.x)
(2006-08-30 02:42:54, IP: 62.233.163.x)
eVelinka:) (2006-10-24 06:27:04, IP: 62.179.26.x)
A MI SIE TAM PODOBA! FAJNY KLIMACIK:)
Satanek (2006-11-18 11:38:15, IP: 213.134.160.x)
A mi tez sie tam podoba :). Nikt sie na mnie nie wydarl, nikt nie powiedzial nic chamskiego, imprezy sa fajne. Lubimy tam chodzic z nasza paczka
F. (2006-12-01 08:27:42, IP: 87.206.65.x)
Ja tam prawie mieszkam :D:D:D Jak wchodze z narodem to tekst barmana - wy znowu tutaj? XD Morowe miejsce :D
Uœka (2006-12-04 08:50:44, IP: 83.29.22.x)
a mi sie podoba jak najbardziej :):):) jeszcze mi sie nic przykrego tam nie zdazylo. zreszta jak wiadomo... kazdy kij ma dwa konce...obsluga? hm zalezy kto
DJ Gruby (2007-01-14 03:37:48, IP: 83.7.164.x)
Tower Pub jest super! Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie! Przemiła obsługa, świetny właściciel! Absolutnie najfajniejsza knajpka w Krakowie, do której wracam z wielkim sentymentem co każdy weekend! A chodzę do niej od chwili, gdy zacząłem studiować w Krakowie, czyli już od 6 lat! :)
Danon (2007-08-14 11:18:04, IP: 83.11.186.x)
O pubie dowiedziałem się od kumpeli. Nie jestem z Krakowa, ale zawsze jak przyjeżdżalem odwiedzałem ten pubik :D Jak dla mnie naprawde świetne miejsce, nie wiem czemu tyle negatywnych opini :/ Od tego roku zaczynam studia w Krk więc będę tam częściej gościł :D
olo (2007-10-09 11:15:35, IP: 149.156.157.x)
nie wiecie przypadkiem kto bedzie gral 27 października w towerze?
katakumba (2007-10-23 10:28:54, IP: 83.26.160.x)
macie jakies fajne zdjecia z imprezek klubowych? mozecie je zamieszczac na stronie drinktest.pl :) ja juz tam swoje mam :) :) :)
Kasienka (2008-01-28 10:04:17, IP: 89.174.84.x)
Nie przepadam za tego typu muzką.. Przypadkowo tam sie zjawiałam.. Jak na kogoś kto lubi dobre techno i hause to lokal zdecydowanie nie dla mnie :D Byłam w różowej bluzce ale to szczegół ;) Ci którzy jeszcze kontaktowali(mniejszosć zdecydowana) nagle zaczełą sie krzywo patrzeć ;D Ale lajt,podoba mi sie "tablica ala Mendeleyewa" Zdecydowany minus klimatyzacja,a raczej jej brak..Weszłam z świeżego powietrza i momentalnie oblał mnie pot;/ ..a te schody..dramat..a jak sie bawią metale na parkiecie :D
Kasienka (2008-01-28 10:10:11, IP: 89.174.84.x)
Nie przepadam za tego typu muzką.. Przypadkowo tam sie zjawiałam.. Jak na kogoś kto lubi dobre techno i hause to lokal zdecydowanie nie dla mnie :D Byłam w różowej bluzce ale to szczegół ;) Ci którzy jeszcze kontaktowali(mniejszosć) nagle zaczełą sie krzywo patrzeć ;D Ale lajt,podoba mi sie "tablica ala Mendeleyewa" Zdecydowany minus klimatyzacja,a raczej jej brak..Weszłam z świeżego powietrza i momentalnie oblał mnie pot;/ ..a te schody..dramat..a jak sie bawią metale na parkiecie :D
ANKHA (2008-08-29 08:35:18, IP: 88.220.124.x)
To moja ukcohana knajpa, zawsze jak odowedzam KRAKÓW musze tam wpaś, tam sie czuje najlepiej, dla mnie to najbardziej klimatyczna kjanpa jaka znam. wara dyskomułom!!!!! :D
Szklankowy (2009-01-01 09:30:46, IP: 79.189.29.x)
Poj*bana knajpa, pracowałem tam jakieś dwa miesiące za które nie otrzymałem pieniędzy, Tego złodzieja Mariana za jego przekręty powinni zamknąć. Piotrek bogu ducha winny bo za głupi... szkoda gadać. zamknąć, zalać betonem albo napalmem zalać
roko (2009-08-19 04:59, IP: 89.74.218.x)
Towera juz nie ma !!!! jego miejsce zastapił klub "la vida loca" graja rege,pop,disco i chyba jeden dzien w tyg maja rokoteki jak dla mnie bomba!!!!nareszcie mozna tam spokojnie wejsc i swietnie sie zabawic
Paula (2010-01-17 01:39:15, IP: 89.74.150.x)
Uwielbiam chodzić do Towera, obsługa mi wogóle nie przeszkadza, mówicie na starego-satanistę tak jakby wam kota patelnią zabił. a moim zdaniem koleś jest miły i dla mnie zawsze w porządku. Fajny klimat a techno nigdy tam nie słyszałam, za to system, metalica i inne lecą tam bardzo często. Klimat super. Może dobrze że tam nie chodzicie bo mam pewność że nie spotkam ani dresa, ani głupiej blond lali. PEACE
domestos77 (2010-06-08 07:12:27, IP: 82.18.172.x)
chyba jestem stary już same nie znane ksywki
hm a gdzie opinie takiego człowieka ja Bidus,Gabryś, Pucher itd.to dotyczy Burzliwego Pon. a reszta Xeper, i cała ta banda czyżby w Norwegii i innych krajach internetu nie było ,umarli,siedzą czy jak że nie ma opini żadnej heheheehehheheehhe
sylwia (2010-07-27 03:43:20, IP: 212.244.16.x)
To jest najlepsza knajpa w krk a co do własciciela moze i jest seniosem ale jest bardzo w porządku jak i reszta pracowników, miejsce klimatyczne ale nie kla wszystkich to jest knajpa strikte metalowa wiecd jezeli jakiej latunie i wyznawcy HWDP chcieli by zawitac sadze ze rozczarowali by sie ale co do metali knajpa jest niesamowita
Dobry Znajomy (2010-08-21 10:34:55, IP: 95.155.87.x)
właścicieli jest dwóch Marian-Żyd i oszust ,i jego synalek Piotruś , który w życiu nie parał się żadną pracą.Knajpa w metalowym klimacie,pod warunkiem że nie ma angoli wtedy maniek puszcza wszystko żeby tylko najlepsi klijenci nie wyszli a metale to zło konieczne po tym jak nieprzyjęła się dyskoteka
król szafy (2010-10-03 17:36:37, IP: 91.150.220.x)
A właśnie że Tower jest wpyte knajpą!
Najlepszą w Krakowie dla starych metali x>30lat. Nie ma innej alternatywy, no bo chyba nie Dżezrock i tym podobne wynalazki dla studentów.
Dla malkontentów: skrzyknijcie więcej fajnych osób to się zrobią zajebiste klimaty. Jak przychodzę z bandą to zawsze są śpiewy do rana czasem tańce i fajna awantura, jak przed laty.
Jedyną wadą tego lokalu jest mała ilość ortodoksów, którzy kiedyś robili dobry klimat. Do roboty leszcze -łapać za kufle a nie zrzędzić!
aNKA (2010-12-20 11:17:18, IP: 83.7.57.x)
NA SYLWESTRA JEST SUPER - ZA DARMO I PRZY RYNKU ;) POLECAM!
Raethe (2011-03-19 17:43:17, IP: 77.236.25.x)
Chodzę tam od niedawna, ale bardzo mi się podoba. Dobra muzyka, ładna kelnerka [pan metal z zajebistymi włosami] i niezłe trunki [nerwica!].
Byłam tam o różnych porach i za każdym razem mi się podobało. Może trafiły się trzy kiepskie piosenki na całą plejlistę
Aleksander Kwaśniewski (2011-09-14 14:49:24, IP: 213.134.163.x)
Kelnereczka ma na imię Bartosz (Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszzka!)
A drin Nerwica pochodzi z fajnej serii o nazwie "Driny z żurawiny". Barmani są zdrowo porąbani a nazwy drinków zastanawiające np. Red Tube, Polonez, Ziemniak itp :P
miks (2011-11-11 13:17:49, IP: 77.254.240.x)
bywałem w tower poki nie poznalem tygla. Kiedys tower moze i byl knajpa dla metali, ale Tygiel o 100% ma lepsza muzyke, lepszy klimat i mila obsluge. A w Towerze zrobilo sie ostatnio obskurnie i chamsko
Andrzej MArkowski (2014-02-22 15:45:53, IP: 89.200.147.x)
Witam, byłem stałym klientem Pubu Tower. Niestety po zamknięciui zmianie adresu pub nadal jest zamknięty. Niestety mam wrażenie że jest to powodem pojawienia się nowej pseudo-właścicielki
Nie polecam Zapraszam do Karola !!!