Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Prozak
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 11 grudnia 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyćSilver Samurai
Grupa Silver Samurai to połaczenie najlepszych cech melodyjnego hard rocka lat 70-tych oraz 80-tych. Chwytliwe rify, oryginalne solówki, wpadajace w ucho refreny – to znak rozpoznawczy formacji
11.12.2010
KORNETSILVER SAMURAI
Klub KORNET Al.Krasińskiego 19
11.12.2010, godz. 20:00
Wstęp: 10 zł.


Zespół tworzy czwórka muzyków:
Adam "Blackie" Blackheart (Adam Bała - wokal),
Andy McCartney (Andrzej Domżoł - gitara),
Mazir (Mateusz Mazur)
Jacob

Prawdziwy rockowy pociag ekspresowy – tak media opisuja popisy Samurajów na koncertach. „Nasza główna idea jest optymizm i radość, która mozemy dawać sobie i słuchaczom”, mówia członkowie zespołu. Zespół własnym sumptem wydał album, zatytułowany „Back To The 80’s”, który rozszedł sie w błyskawicznym tempie, na którym znalazło sie 10 utworów, a wsród nich przebojowe kompozycje takie jak „Nie zmienisz ,mnie”, „Lucy”, „Na zawsze szaleni” czy „Bestia miłosci”.

Na początku stycznia w piśmie Hardrocker, pojawi sie reedycja płyty!

Obenie trwają prace nad kolejnym albumem, utwory z najnowszego repertuaru Silver Samurai, będzie można usłyszeć na krakowskim koncercie!

J     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy