Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Café Szafé
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 23 stycznia 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćAukcja i Koncert Charytatywny Dla Serca Ani
Walka o życie Ani, jaką od roku toczą jej rodzice zaczyna odnosić efekty i istnieje coraz większa szansa na normalne, zdrowe życie. Nie będąc obojętnymi chcemy pomóc dziewczynce zebrać fundusze w wysokości 20 000 Euro na trzecią i ostatnią operację serca.
23.01.2011
FABRYKA


Start: 16.00
Kraków - Klub FABRYKA ul. Zabłocie
Organizator: Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis

Walka o życie Ani, jaką od roku toczą jej rodzice zaczyna odnosić efekty i istnieje coraz większa szansa na normalne, zdrowe życie. Nie będąc obojętnymi chcemy pomóc dziewczynce zebrać fundusze w wysokości 20 000 Euro na trzecią i ostatnią operację serca. Organizujemy aukcję, na którą artyści, pisarze, graficy, fotograficy, rzeźbiarze i malarze oddali swoje prace. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w aukcji i licytowaniu przedmiotów, ze sprzedaży których pełny dochód zostanie przekazany na operację Ani. Po aukcji zapraszamy na koncert zespołów Outsider, Bluesfera, Dj Wakeup, Dj Kid Buttons. Wstęp na koncert w cenie 10PLN.

Przyłączcie się do nas - przyjdźcie na aukcję i wylicytujcie coś dla siebie i swoich bliskich, całkowity dochód przeznaczony zostanie na wsparcie operacji Ani.
Przyjdźcie i przyprowadźcie znajomych, rodzinę i przyjaciół na koncert w Klubie Fabryka, a każde 10PLN które zapłacicie za wstęp zostanie przekazane na operację Ani

"Od serca... dla serca Ani" organizowanY przez fundację Cor Infantis
http://corinfantis.org/index.php?text=327

Patronat: Klub Fabryka
http://www.fabrykaklub.eu/

http://www.facebook.com/pages/DlaSercaAni/177616162270389?v=info


J     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy