Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Cafe Manekin
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 19 stycznia 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćWieczór Komedii Improwizowanejto wieczór zupełnie wyjątkowy, niepowtarzalny, nie do podrobienia.
Kto był i widział, a co więcej - słyszał, ten wie o co chodzi. Kto nie był niech żałuje, ale też rezerwuje sobie wieczór 19 stycznia!
ROTUNDA


WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ
Data: 19.01.2011 | Start: 20:00 | Sala: górna | Bilety


Niech ten wieczór zarezerwują sobie też wszyscy wielbiciele dobrej zabawy i kabaretu.Dlaczego?Bo będzie wesoło i nieprzewidywalnie, spontanicznie i żywiołowo.Uwierz nam: dziś jeszcze nie wiesz, z czego potrafisz się tak naprawdę śmiać.
Wieczór poprowadzi Grupa Ad hoc.Powstała w 2008 roku. W skład zespołu weszli członkowie Grupy Rafała Kmity, kabaretów PUK, Który, Ucho, Chwilowo Kaloryfer oraz kabaretu Róbmy Swoje i zapoczątkowali serię Wieczorów Komedii Improwizowanej.Grupa przedstawia ponad godzinny program zbudowany w oparciu o sugestie widowni. Inspiracją dla występów jest amerykańskie show „Whose line is it anyway”. Właśnie z tego programu zaczerpnięta została koncepcja improwizowanych gier i scenek, które kabareciarze przedstawią na scenie. Publiczność ma wpływ na każdy z tworzonych na żywo skeczy –może wybrać miejsce akcji, postacie, które mają w nim wziąć udział czy też nawet wtrącić niektóre kwestie.

W skład grupy wchodzą:

Aneta Stokes (Kabaret Który)
Agata Słowicka (Kabaret PUK)
Alan Pakosz (Kabaret PUK)
Tomasz Biskup (Kabaret PUK)
Michał Próchniewicz (Kabaret PUK)
Karol Wolski (Grupa Rafała Kmity)
Marcin Wojciech (Kabaret Chwilowo Kaloryfer)
Paweł Sadowski (Kabaret Róbmy Swoje)
Janek Malinowski (Kabaret Ucho)
Michał Ociepa (Kabaret Ucho)

Na pianinie:

Tomasz Zatorski (Kabaret Róbmy Swoje)

Karol Bulski (Kabaret PUK)Uprzejmie informujemy, że termin zwrotu biletów zakupionych w kasie Rotundy, na wszystkie wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury ROTUNDA, upływa w dniu koncertu ( godzinę przed rozpoczęciem imprezy).


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy