Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Casa Del La Pizza
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 29 stycznia 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćPijani Powietrzem / Skorup / A.J.K.S / Hard Work / Dealer / Mach Of The Year
29.01.2011
FABRYKA


Miasto: Kraków
Miejsce: Fabryka Klub; Zabłocie 23
Start: 18.00
Wjazd: 19/25 pln
KRAKÓW- Ebola ul. Floriańska 13;
WROCŁAW sklep Maksel (SDH Feniks V piętro) Rynek 31/32
KATOWICE sklep „All” ul. Mickiewicza 14
WARSZAWA Ticketstore - Traffic Club Bracka 25

PIJANI POWIETRZEM (FOCUS & ŚLIWKA)
Katowice/Częstochowa - Hip-hop
http://www.myspace.com/pijani

Projekt hip-hopowy powstały w 2001 roku w wyniku połączenia części sił katowickiej Paktofoniki i częstochowskiego Ego. Postacie pierwszoplanowe stanowi oczywiście strona wokalna: Śliwka i Fokus. Celem muzyków było stworzenie nowoczesnego, oryginalnego hip-hopu. Pierwsza i jak dotąd jedyna płyta zespołu powstała we wrześniu 2001 roku. Zespół otrzymał za nią nominację do Fryderyka.
Zamknęliśmy się po prostu na miesiąc, czy półtora w studiu i robiliśmy. W dzień spaliśmy, a w nocy rymowaliśmy. Śliwka
Za stronę muzyczną na niej odpowiadali Rahim, Fokus, Młody, DJ Haem i DJ Bambus. Album zahaczał m.in. o chill out i drum'n'bass. Teksty odgrywały mniejszą rolę, ponieważ postawiono przede wszystkim na formę. Mimo krótkiego czasu, w jakim album został nagrany problemy wydawnicze spowodowały, że ukazał się dopiero w kwietniu 2002 roku.

W 2009 roku została wydana Reedycja albumu "Zawieszeni w czasie i przestrzeni". Do albumu dołączono bonus track pod tytułem „Porywacze zapalniczek”.


A.J.K.S.
Sosnowiec - Deathrap/Hardcore/Hip hop
http://www.myspace.com/ajezusowikazalispac

"A Jezusowi Kazali Spać, czyli doprowadzona do extremalnej formy frustracja. Mózg przeżarty z jednej strony empatią, a z drugiej nienawiścią do gatunku ludzkiego. Wynik równania wydaje się być prosty i czytelny, czyli czysty egoizm. Taka konstatacja możecie się zasłaniać. A.J.K.S. czyli manifest ludzi, którzy przestali być ludźmi. Społecznie skreślonych i niedopasowanych. Wyznawcy oka w trójkącie i ryby przyklejanej do tylnej szyby mówią, że rzekomo nie pochodzimy od zwierzyny. A czym innym jest ślepa nienawiść jak nie inkarnacją instynktu samozachowawczego, zarezerwowanego dla zwierząt. Świat potraktował nas tak a nie inaczej, społeczeństwo nie widzi w nas ludzi, wiec ludźmi nie jesteśmy. Jest nas coraz więcej jesteśmy bardzo przebiegli. Wnikamy jak rak w komórki zdrowego społeczeństwa. Jesteśmy potworem stworzonym przez to chore społeczeństwo. Mamy głęboko gdzieś opinie czyściutkich, poustawianych, wystylizowanych gnojów, którzy chuja maja do powiedzenia poza opowieściami o dupach, imprezach i paleniu pieniędzy. Z głębokimi wyrazami braku szacunku odnosimy się do społecznych norm, szacunku dla sutanny i ludzi w uniformach. Jezusa, jako wizjonera, obdarliście z jego wizji by przekłuć jego słowa na własny skurwiały interes. Stawiać watykańskie ścierwo ku jego chwale, gdy on mówił, że pod kamieniem znajdziecie jego samego. Kłamstwo, które ogarnęło cały popierdolony glob. Kult watykańskiego dziada, który łapą z okna macha. (...) Może już siedzimy w twojej głowie manipulujemy i obracamy kolory i to co widzisz wcale już tym nie jest a może nigdy nie było, a może po prostu jestem popierdolonym ćpunem, który między jedną, a drugą podróżą i kolejnym krokiem na dno wypluwa z siebie emocje. Chuj Ci do tego, gówno o mnie przecież wiesz (...)."

SKORUP
Gliwice - hip-hop
www.myspace.com/twojziombel
http://www.youtube.com/watch?v=g5Wn764rnaA
http://www.youtube.com/watch?v=CEnBCQ00twQ&

DEALER
Kraków - Hardcore/Rap
http://www.myspace.com/dealerdhc


HARDWORK
Silesia - Hardcore
http://www.myspace.com/hardworksilesia


MACH OF THE YEAR (ex Street Terror)
Mazowieckie - Hardcore/Rock'n'roll
http://www.myspace.com/machoftheyear

     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy