Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Ptaszyl
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 04 lutego 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćPeja - NA SERIONajnowszy album Pei zatytułowany jest "Na serio".Krążek promuje utwór "Hip-hop" z gościnnym udziałem didżeja Taek'a. Peja jako producent wykonawczy albumu o płycie mówi ciepło, lecz bez przesadnego entuzjazmu...
4.02.2011Data: 04.02.2011 | Start: 20:00 | Sala: górna | Bilety


BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY W KASIE ROTUNDY !!!

Krążek promuje utwór "Hip-hop" z gościnnym udziałem didżeja Taek'a. Peja jako producent wykonawczy albumu o płycie mówi ciepło, lecz bez przesadnego entuzjazmu: - Ta płyta to cztery miesiące intensywnej pracy, krótki okres podczas, którego porządkowałem szereg różnych spraw zarówno jako człowiek i muzyk. Poczułem, że chcę opowiedzieć w formie koncept albumu, co tak naprawdę dzieję się w moim życiu, dlatego forma, jaką przybrałem jest bardzo osobista a ton wypowiedzi jak najbardziej na poważnie - podkreśla. Laureat nagrody przemysłu muzycznego, Fryderyka za rok 2002 (platynowy krążek „Na legalu?"). Laureat nagród magazynów muzycznych „Ślizg" (Slizgery2003) i „Magazyn Hip Hop" (Magazynki) w kategoriach przebój roku i wykonawca/zespół roku za rok 2003. W tym samym roku nominowany do MTV Europe Music Awards w kategorii „Najlepszy Polski Wykonawca", nagrodzony złotą i platynową płytą za album „Na legalu?" i „Na legalu plus" (ponad 90 tyś. sprzedanych egzemplarzy). Ponownie nagrodzony złotą płytą za album „Szacunek ludzi ulicy" w październiku 2008. Nagrodzony złotą płytą za album "Styl Życia G'N.O.J.A" w styczniu 2009.Uprzejmie informujemy, że termin zwrotu biletów zakupionych w kasie Rotundy, na wszystkie wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury ROTUNDA, upływa w dniu koncertu ( godzinę przed rozpoczęciem imprezy).

J     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy