Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Mleczarnia
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 11 lutego 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćDubstep Ahead!
Dj’s:
LUKE.ENVOY / Tempa, Hotflush, Wanderland, FWD (Londyn, UK)
WUJA / My Head Is Dubby (Wrocław)
Q600 / My Head Is Dubby (Wrocław)
DUBSEED / Dubstep Ahead!, Dub Temple (Krk)
PLZ / Nukru (Krk)




Wstęp: 15pln

Visuals: VJ STEEM


11.02.2011 w krakowskim klubie Fabryka gościć będziemy pierwszoligowego producenta z UK – Luke.Envoy’a. Pochodzący z Londynu artysta jest rezydentem renomowanych imprez: FWD oraz Hench, to postać której wyjadaczom gatunku nie trzeba bliżej przedstawiać. Obok gościa z UK swoje sety zaprezentuje kolektyw My Head Is Dubby (Wuja, Q600) – najstarszy i najbardziej uznany dla rozwoju sceny w Polsce kolektyw didżejko-promotorski. Rozgrzewkę zapewnią: Dubseed oraz PLZ, a oprawę wizualna przygotuje VJ STEEM.


LUKE.ENVOY / Tempa, Hotflush, Wanderland, FWD, Rise FM (Londyn, UK)
Luke Envoy, Londyńczyk, dzięki swojej didżejskiej reputacji, jest rezydentem takich dupstepowych instytucji jak FWD – najstarsza i najbardziej znana cykliczna impreza dubstep na świecie czy Hench, pojawia się regularnie w rozgłośni Rinse FM oraz w różnych klubach na całym świecie, między innymi w londyńskim Fabric, w Atenach, Amsterdamie oraz San Francisco. Wydaje się dla kilku renomowanych wytwórni jak: Tempa, Hotflush czy Wanderland. Współpracuje z stale z takimi producentami jak Headhunter, Jakes. Utwory które produkuje wyprzedają się w ekspresowym tempie i stają się klasykami gatunku. W 2009 roku odbył ogólnoświatową trasę co dodatkowo podniosło jego renomę na scenie.
http://www.myspace.com/lukesw2


MY HEAD IS DUBBY / Wrocław
My Head Is Dubby to oparty na audycji radiowej twór, zrzeszajacy milosników niskich czestotliwosci. Narzedziem ich pracy jest winyl, a warsztatem obowiazkowo ciemna sala. Juz od trzech lat na swoich imprezach staraja sie wypruc flaki z glosników IMG Stageline i wzbudzic Technicsy. Przeksztalcajac swoja fascynacje basem w sprawne dzialanie grupowe, doprowadzili do realnego rozwoju gatunku w twierdzy Wroclaw. Dzisiaj ciezko juz tutaj o klubowa impreze bez dubstepów. Ich siedziba jest wlasnie najwieksze dolnoslaskie miasto, mimo to przenosza wirusa takze na inne miejsca, grajac m.in. w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy czy Trójmiescie. Jak do tej pory nad basem medytowali z nimi wiodacy dubstepowi producenci i dj'e, wystarczy wymienic takich jak Hatcha, Youngsta, Rusko, Conquest, The Others, Headhunter czy Scuba. A podsumowujac, to jestesmy po prostu zgrana paczka przyjaciól, razem starajacych sie dokonac pospolitego basowego ruszenia...
http://www.myspace.com/myheadisdubby


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy