Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Pergamin
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 26 lutego 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćCelebritites Cocktail & Music Club
Czerwony dywan, blask fleszy i gwiazdy - już niedługo w samym sercu Krakowa glamour zagości na stałe. Swoje podwoje otwiera Celebritites Cocktail & Music Club, nowy ekskluzywny klub dla ludzi o wyrafinowanym smaku i niebanalnym guście.
26.02


Wytworne 3 poziomowe wnętrze w stylu lounge & fashion, ekskluzywny cocktail bar i dancefloor – to propozycja dla wymagających, którzy szukają nowości na klubowej mapie Krakowa.

Celebritites Cocktail & Music Club jest kolejną szansą dla stolicy Małopolski na zaistnienie na klubowej mapie Polski. CMC, bo tak brzmi skrócona nazwa klubu powstał specjalnie z myślą o tych, którzy oprócz wyśmienitej zabawy, cenią sobie wielkomiejski zgiełk i splendor. To również klub dla wszystkich, w których budzi się czasami potrzeba, by błyszczeć, uwodzić i być glamour.

Zachowany w kolorze białym klub dzieli się na trzy poziomy. Poziom 0, czyli strefę smaku, urzekającą pięknem luster w barokowych ramach i świateł zamkniętych w kryształowych żyrandolach. Poziom -1 - strefę wzroku, czyli nowoczesny, przeszklony lounge room w wyjątkowy sposób łamiący dwuwymiarowość brukowanych alejek europejskich miast i poziom -2, na którym znajduje się strefa dźwięku, którą stanowi przestrzenny parkiet i DJ-ka rozświetlone białym światłem. W CMC znajdują się 2 vip roomy i 3 bary - po jednym na każdym poziomie.

Uroczyste otwarcie klubu nastąpi 26.02.2011. Gościem specjalnym otwarcia będzie Doda. Impreza ma charakter zamknięty, tylko na zaproszenia. Szansa zdobycia zaproszeń na to wielkie otwarcie istnieje m.in na oficjalnym profilu Celebritites na Facebook, gdzie organizatorzy poprzez konkursy będą rozdawać zaproszenia i karty klubowe oraz z każdym dniem odsłaniać kulisy otwarcia klubu.

Szczegóły otwarcia:

Wydarzenie:
„Blask szminki i luksusu, czyli wielkie otwarcie Celebritites Cocktail & Music Club“
data. 26.02.2011 r.
godz. 20:00
Adres: ul. Mikołajska 11, Kraków
Gość specjalny: Doda
O muzyczny smak zadbają: Dj Pablo de Silva (z duetu 5th Element) oraz Dj. S. Lejman.
W programie: cocktail’e w wykonaniu znanego w Krakowie Artura Piasta, konkursy i promocje oraz wielki tort z niespodzianką.
j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy