Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Podium
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 25 marca 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćJunglist Spring Meeting
Zapraszamy na kolejną odsłonę corocznej imprezy prosto z dżungli, czyli Junglist Spring Meeting. To już 6 edycja tym razem pierwszy raz odbywająca się w Krakowie.
25.03.2011
FABRYKAJak zwykle za całość zamieszania odpowiada ekipa Respecta Kru, która w tym roku zaprosiła do współdziałania artystów związanych ze swoim record labelem - Respecta Records. Tak więc podczas tegorocznej edycji wystąpią: Hajer Boss, którzy przy tej okazji obchodzą swoje pierwsze urodziny, towarzyszyć im będzie ekspresyjny squad - Fire in the Hole w wersji live. Kraków reprezentuje soundsystem - SomeDaCrackOff również w wersji live, no i oczywiście kompletna załoga Respecta Kru, czyli Kwazar, Mono, Playaman oraz Cheeba na wokalu, a całość uzupełnią wizuale serwowane przez Hurden Husketa. Gościnnie wystąpi Dj Piko z Bydgoszczy, reprezentujący swoją załogę Klita.
Tak więc wojownicy, przygotujcie się na sporą dawkę połamanych dźwięków w towarzystwie z miękkim i soczystym basem dubowych rytmów. Dodatkowo podczas imprezy dostępne będą płyty, koszulki oraz inne gadżety firmowane logiem Respecta oraz Hakobo.
BIG UP!!
START: 21:00
WSTĘP: 10 ZŁ
KLUB FABRYKA
ZABŁOCIE 23
KRAKÓW
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy