Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Cafe Gołębia 3
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 31 marca 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćStela Squat STELA - Urodzona w Krakowie, gdzie ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną IIst. i Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego. Brała udział w projektach teatralno-muzycznych w Teatrze Starym oraz w Operze Krakowskiej.
31.03.2011
DRUKARNIA-PODGÓRZE
31 marzec 2011r. godz. 20:00
wstęp: 10zł
www.myspace.com/aniastela

Zespól STELA SQUAT w składzie:

drums: Wiktoria Chrobak
guitar: Jacek Długosz
double-bass: Mateusz Frankiewicz
piano: Ignacy Matuszewski
vocal: Stela

pop-rock/blues/jazz/reggae/funky/kloshard-style

STELA - Urodzona w Krakowie, gdzie ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną IIst. i Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego. Brała udział w projektach teatralno-muzycznych w Teatrze Starym oraz w Operze Krakowskiej. Współpracuje m.in. z Aleksandrem Brzezińskim, Wiktorią Chrobak, Agnieszką Grochowicz, Pawłem Lucewiczem, Markiem Michalakiem, Mariuszem "Oziem" Orzechowskim, Pawłem Pierzchałą. Laureatka 44 Studenckiego Festiwalu Piosenki (nagroda Dziennika Polskiego) 2008/2009 - stypendystka Miasta Krakowa. W 2008 otrzymała I nagrodę na międzynarodowym konkursie wokalnym Szkół Teatralnych w Petersburgu. ..


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy