Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Café Larousse
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 02 kwietnia 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćKoncert ‘The Pixels’ rock/alternativ
Kilka słów o zespole:
The Pixels łączy różne style, a aranżacje i brzmienie utworów odzwierciedlają osobowości ich twórców oraz ich codzienne inspiracje, przez co charakter kawałków jest niekiedy bardzo osobisty.
2.04.2011
KOLANKO NO 6


2 kwietnia 2011, sobota, g.20.00
wstęp 10,-


Kilka słów o zespole:
The Pixels łączy różne style, a aranżacje i brzmienie utworów odzwierciedlają osobowości ich twórców oraz ich codzienne inspiracje, przez co charakter kawałków jest niekiedy bardzo osobisty. Zespól ten powstał z nieodpartej potrzeby tworzenia muzyki, a tym samym bycia częścią jej samej. Powstał, bo żaden z członków The Pixels nie wyobraża sobie życia bez tego, co kocha. Owocem efektywnej pracy zespołu jest pięć kawałków które stworzyli podczas pierwszych miesięcy grania razem. Znalazły się one na oficjalnym krążku „RESOLUTION – demo (2010)”.The Pixels już zabiera się do kolejnego odwiedzenia studio,gdyż nowe pomysły nie dają im o sobie zapomnieć! Warto zauważyć, że tydzień po zakończeniu nagrania, całość „RESOLUTION” można było usłyszeć w radiu Alfa. A na nadchodzący koncert już teraz zaprasza cały skład The Pixels:


Hanna Harmata – wokal
Paweł Płoskonka – gitara
Przemysław Wardas – bas
Tomasz Dziedzic – trąbką
Kamil Miętkiewicz – perkusja

Magazyn Kultury
Ul. Józefa 17
(pub Kolanko No 6)
j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy