Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Restauracja Pod Sokołem
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 09 kwietnia 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćGrzegorz Turnau Koncert Imieninowy
Wiosną każdego roku Grzegorz Turnau odwiedza krakowski Klub Studio, by razem z publicznością zgromadzoną na jego koncercie świętować swoje imieniny. Tegoroczny występ solenizanta zaplanowano na sobotę 9 kwietnia.
STUDIO9 kwietnia 2011, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)
Klub Studio
Kraków, ul. Budryka 4

Ceny biletów:
ULGOWY: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)
ZWYKŁY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)
Bilety drukowane dostępne w sieci punktów TicketPro oraz na stronie www.ticketpro.pl. Pełna lista krakowskich punktów sprzedaży dostępna na stronie Klubu Studio. Bilety kolekcjonerskie w sprzedaży w Klubie STUDIO, w Pomarańczowym Pubie.
Koncert imieninowy Grzegorza Turnaua w Klubie Studio
Wiosną każdego roku Grzegorz Turnau odwiedza krakowski Klub Studio, by razem z publicznością zgromadzoną na jego koncercie świętować swoje imieniny. Tegoroczny występ solenizanta zaplanowano na sobotę 9 kwietnia.
Grzegorz Turnau to polski artysta, aranżer, pianista, kompozytor, wokalista i poeta, wykonawca tzw. poezji śpiewanej. Stworzył swój własny styl muzyczny i kompozycyjny, czasami nawiązujący do muzyki jazzowej, smooth jazzowej, także do dokonań Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza. Każda wydana przez niego płyta, cieszy się niezwykłym powodzeniem. Artysta prowadzi intensywną działalność koncertową, ponieważ jak sam twierdzi, to właśnie występy są "esencją" jego sztuki.

Więcej informacji o koncercie na: http://www.klubstudio.pl


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy