Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Cień Klub
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 16 kwietnia 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćDubstep Ahead! – Dj Madd (Hu) dj's:
DJ MADD / Subway, Black Box, Boka, Tube (Budapeszt, HU)
ANANSI / Corsario Digital, DubKraft (Lublin)
MACK / mash-up.pl (Warszawa)
BC / Gangsteppaz (Kraków)
DUBSEED / Dubstep Ahead! (Kraków)
16.04.2011
FABRYKAWstęp: 15pln


wizuale:
VJ STEEM / Bethon (Krakow)


16.04.2011 w krakowskim klubie Fabryka zagra jeden z najpłodniejszych i olbrzymie cenionych obecnie producentów na scenie dubstep znany ze świetnych wydawnictw dla wielu renomowanych labeli. DJ Madd bo o nim mowa to pochodzący z Budapesztu artysta, który mocno zamieszał na scenie dubstep i o którym obecnie nie przestaje się mówić w środowisku. Obok Madd’a zagrają: Anansi – jako didżej i producent jeden z weteranów jeżeli nie ojciec sceny dubstep w PL, Mack stołeczny didżej i promotor połamanych bitów oraz lokalni zawodnicy: BC oraz gospodarz imprezy Dubseed. O stronę wizualna imprezy zadba Vj Steem. Zapraszamy serdecznie na kontemplacje ciężkiego basu!


DJ MADD / Subway, Black Box, Boka, Tube (Budapeszt, HU)
Pochodzący z Budapesztu didżej i producent od dobrych kilku lat na scenie. Przez dłuższy okres mieszkał w Bristolu, gdzie zdołał zaistnieć jako pierwszoligowy producent oraz wyrobił sobie solidną markę. Obecnie rezyduje w rodzinnym Budapeszcie zaskakując kolejnymi świetnymi wydawnictwami oraz projektami. Przez ostatnie 2 lata wydał 14 singli w różnych labelach oraz wyrobił sobie swój własny bardzo charakterystyczny styl co obecnie jest bardzo pożądaną tendencją na scenie. Doceniany przez największe tuzy gatunku, gra na największych imprezach w całej Europie. W Polsce występował już w kilku miastach ściągając na swoje występy po kilkaset osób. Teraz przyszedł czas na Kraków!
http://www.myspace.com/djmaddbeats
http://soundcloud.com/djmadd


ANANSI - Dubkraft Records / Corsario Digital - Lublin
Anansi (Pan Pająk) - postać mitologiczna z legend Afryki Zachodniej, bóg trickster - wielki oszust. Pierwotnie uważany był za stwórcę świata, później - dawcę kultury. Wyczyny Anansiego są tematem ludowych opowiadań, które znaleźć można nawet w Indiach Zachodnich.
Tak na prawdę to kolejne wcielenia r33lc4sha. Jego swingujące alter ego, które pod parasolem dubstepu skryło elementy dubu, techno, ambientu i 2stepu. Jego EPka "Hello My Name Is... Anansi" ukazała się pod szyldem DubKraft, podobnie jak dobrze przyjęte, winylowe "23000".
W ubiegłym roku nakładem Corsario Digital ukazała się kolejna EPka - Anansi "Corsario Riddims III". W marcu 2010, pod szyldem londyńskiej oficyny Eight:FX ukazało się jego najnowsze wydawnictwo - singiel "Time" / "Pchysical".
http://www.myspace.com/compeanansi


Mack / Mash-up.pl (Warszawa)
dj i promotor połamanej basowej elektroniki. Jego label Moonshine Recordings,
od 2009 liczy już 4 pozycje, m. in.: 6Blocc - Budda Bye / Vigilante i Radikal Guru - Kali.
[www.mash-up.pl]j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy