Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Cafe Młynek
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 19 kwietnia 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćŚpiewać każdy możePo sukcesie pierwszej edycji reaktywacji konkursu Śpiewać Każdy Może, zapraszamy na kolejną. Najbardziej nieprzewidywalna i zaskakująca impreza kulturalna, której fenomenu nie potrafi wyjaśnić nawet prowadzący - Zbigniew Książek.
19.04.2011
ROTUNDA


Po sukcesie pierwszej edycji reaktywacji konkursu Śpiewać Każdy Może, zapraszamy na kolejną. Najbardziej nieprzewidywalna i zaskakująca impreza kulturalna, której fenomenu nie potrafi wyjaśnić nawet prowadzący - Zbigniew Książek. W jaki więc sposób powstaje magiczna aura Konkursu Śpiewać Każdy Może? Najważniejszy jest talent, którego już od pierwszych edycji nie brakuje. To tutaj bowiem rodziły się takie gwiazdy jak Grzegorz Turnau, Renata Przemyk czy Grzegorz Halama. Potrzebna jest także szczypta inspiracji, dzięki której młodzi artyści poszukują nowych muzycznych trendów i przygotowują autorskie projekty. Nie obejdzie się również bez potężnej dawki profesjonalizmu w postaci jurorów o niekwestionowanym autorytecie muzycznych, wśród których znalazły się takie osobistości jak: Lidia Jazgar, Marek Stryszowski, Antoni Krupa, Marek Michalak oraz Leszek Wójtowicz. Całość zamyka wciąż kultywowana tradycja wspólnej nauki i wyśmienitej zabawy! To wszystko decyduje o niepowtarzalnym klimacie i niesłabnącej popularności konkursu.Wszystkich zaintersowanych udziałem w konkursie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem ( w zakładce Imprezy). Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: aga.mika@rotunda.pl do 10 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy!

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy