Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Rotunda - Kabaretowa Cafe
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 09 maja 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćJuwenalia UEK 2011 zapowiadają się niezwykle ciekawie i emocjonująco.
Startujemy w poniedziałek 9 maja Nocą Kinową, kiedy to studenci przybędą na kampus o nietypowej porze. Hity kinowe w plenerze to nie lada gratka - nie tylko dla kinomaniaków.
9-17.05.2011


Juwenalia UEK 2011 zapowiadają się niezwykle ciekawie i emocjonująco. Nie możesz tego przegapić! Więcej info: www.juwenaliauek.pl, www.facebook.com/JuwenaliaUEK

Startujemy w poniedziałek 9 maja Nocą Kinową, kiedy to studenci przybędą na kampus o nietypowej porze. Hity kinowe w plenerze to nie lada gratka - nie tylko dla kinomaniaków.
10 maja podczas imprezy w klubie Frantic wybierzemy Najmilszą Studentkę i Superstudenta. Tego samego dnia rozpocznie się Studencki Przegląd Kabaretów DowciPakery. We wtorek odbędą się eliminacje, w których udział weźmie dziewięć kabaretów, a już następnego wieczoru najzabawniejsi zaprezentują się w finale, w którym zawalczą o Złotą Sztangę, Nagrodę Publiczności oraz Najlepszy Skecz Tematyczny. W jury zasiądzie znany z audycji radiowych i telewizyjnych satyryk i dziennikarz Rafał Bryndal.
12 maja to czas na projekty Viva la Cuba oraz Przegląd Kapel Rockowych. Pierwszy z nich organizowany jest przez Koło Naukowe InvenTur. W roku ubiegłym poznawaliśmy kulturę Indii, tym razem przyszedł czas na Kubę. Gorące rytmy salsy oraz zapach tradycyjnych kubańskich potraw sprawią, że w holu pawilonu S poczujemy się jak na egzotycznej wyspie Morza Karaibskiego.
Natomiast fanom mocniejszego brzmienia proponujemy Przegląd Kapel Rockowych. Jest to konkurs dla młodych i ambitnych zespołów, które dopiero rozpoczynają swoją karierę i chcą zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Odbędzie się on w klubie muzycznym Forty Kleparz. Całą imprezę uświetni koncert rockowego zespołu Akurat.
Spragnieni rywalizacji będą mogli wykazać się w turnieju bowlingowym 13 maja w Fantasy Parku. Na uczestników czeka moc atrakcji oraz wiele nagród.
Wszystkich pasjonatów sportu zapraszamy w niedzielę, 15 maja na Bieg UEK. Startujemy w samo południe. Uczestnikiem może zostać każdy, kto ukończył 16-sty rok życia. Zapisy i więcej informacji na stronie: www.bieguek.pl
W poniedziałek 16. maja rozpoczną się Zmagania Wydziałów. Do rywalizacji na kampusie staną przedstawiciele zarówno studentów jak i pracowników, którzy pierwszego dnia zmierzą się w plenerze, drugiego natomiast na hali sportowej.
Dużo ruchu zafunduje nam również Dance Wave, kiedy to na kampusie królować będzie taniec. W pawilonie S przez cały dzień odbywać się będą targi szkół tańca oraz warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Kolejną dawkę wrażeń zapewni nam Fashion Night, czyli pokaz mody młodych polskich projektantów oraz mistrzów tańca. Szczególną atrakcją będzie ścianka street art, na której stworzona zostanie specjalna grafika Juwenaliów UEK 2011. Oryginalnie zakończymy dzień Clubbingiem UEK on Tour. Startujemy z Pętli na ul. Rakowickiej dwoma imprezowymi tramwajami, które zabiorą nas w kierunku 3 krakowskich klubów. Frantic, Cień oraz Diva tej nocy otwierają dla nas szeroko swoje drzwi.
Ostatni dzień jest tym najbardziej wyczekiwanym. 17 maja upłynie pod znakiem koncertów. W ramach Festiwalu UEK na kampusie zagoszczą: austriacka grupa Parov Stelar Band (światowej sławy zagraniczna gwiazda po raz pierwszy na UEK!), raper Abradab oraz Natural Dread Killaz tworzący muzykę z pogranicza reggae i dancehallu. Nie zapomnieliśmy o fanach mocniejszych brzmień. Równolegle w namiocie juwenaliowym odbywać się będą koncerty zespołów rockowych. Zapraszamy Was również na juwenaliowe After Party, które po raz pierwszy odbędzie się na Kampusie do godziny 2 w nocy.
Wielkie emocje, wspaniała zabawa i niezapomniane wrażenia podczas Juwenaliów UEK 2011 zapewnione.
Do zobaczenia na kampusie UEK!

Sztab Juwenaliów UEK 2011


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy