Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Restauracja & Pub "Česká Chodba"
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 10 maja 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćKoncert charytatywny: ZAKOPOWER, JOANNA SŁOWIŃSKA, HANKA WÓJCIAK
10 maja 2011 r. w krakowskim Klubie Studio odbędzie się koncert charytatywny organizowany na rzecz Joanny Kosińskiej. Koncert jest kolejnym wydarzeniem z cyklu akcji pod hasłem „Wstawaj - nie jesteś sama!”. Tym razem dla Asi zagrają Zakopower, Joanna Słowińska z Zespołem oraz Hanka Wójciak z Zespołem.


Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na sfinansowanie dalszej rehabilitacji Joanny, która jest konieczna po skomplikowanej operacji guza móżdżku. Podczas operacji wystąpiły poważne komplikacje, które spowodowały znaczny niedowład lewej strony ciała oraz uszkodzenie nerwów czaszkowych. Dlatego też każdy dzień jest dla Asi wielkim wyzwaniem - musi uczyć się od nowa podstawowych czynności, jak chodzenie czy mówienie. W walce wspiera Ją cała rodzina, przyjaciele, a także wszyscy biorący udział w naszych wydarzeniach artystycznych. Rehabilitacja Asi jest niezwykle długim i kosztownym procesem, którego kontynuacja bez dodatkowej pomocy materialnej może stać się niemożliwa.

Dlatego staramy się, dzięki życzliwości wielu osób, kontynuować szeroką akcję charytatywną tylko i wyłącznie po to, aby Asia mogła jak najszybciej powrócić w pełni sił do swoich dwóch córeczek i męża. Wystarczy tak niewiele, żeby zrobić kolejny krok.

Dzięki dotychczasowej rehabilitacji Asia zrobiła już swoje pierwsze 3 kroki. Wspólnymi siłami możemy podarować jej następne...

Więcej informacji na: http://joannakosinska.blogspot.com

BILETY NA KONCERT SĄ DOSTĘPNE.
cena biletu: 30 PLN


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy