Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Bafomet Club
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 21 maja 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćLoca Night with Madox Live jako finał Pina colada Madness Month @ Celebrities Cocktail & Music Club - Ekscytuje i intryguje - śpiewem i niejednoznacznym wyglądem. Mężczyzna, czy kobieta?
21.05.2011


godz. 20:00
Ekscytuje i intryguje - śpiewem i niejednoznacznym wyglądem. Mężczyzna, czy kobieta? Sam to zainteresowanie jeszcze bardziej podsyca - daje się fotografować w uniseksualnych pozach, robić makijaż i ubierać w kobiece stroje. Madox, charyzmatyczna gwiazda z „Mam talent“ - okrzyknięty polskim Davidem Bowe, wystąpi 21.05.2011 podczas „Pina loca night“ wieńczącej miesiąc Pina colady w Celebrities Cocktail & Music Club w Krakowie.
Wiele można o Madoxie powiedzieć, ale na pewno nie można odmówić mu charyzmy i oryginalności. Jego występ zachwycił jury „Mam Talent“ i otworzył mu drzwi do świata polskiego show biznesu. Artysta nie do podrobienia, z poczuciem dużej swobody artystycznej, bez skrępowania robi na scenie to co mu się żywnie podoba.
Madox podsyci znowu, ale tym razem smak Pina colady. Podczas „Pina loca night“, pełnej nieskrępowanych szaleństw nocy wieńczącej miesiąc Pina colady, nie tylko zaśpiewa, ale także podkręci smak promowanego cocktailu i stworzy swój autorski cocktail o nazwie „MDX Reactor“, który będzie dostępny w klubowej karcie cocktaili już od 21.05.2011.
Koncert Madoxa podzielony będzie na 2 części. Po przygotowaniu cocktaili na oczach gości oraz rozstrzygnięcia konkursu na podkręcenie Pina colady, rozpocznie się pierwszy występ Madoxa. - Około północy zacznie od pierwszego singla “High on you”,do którego niebawem będzie dostępny w sieci teledysk. Madox planuje wymieszać jak największe hity z utworami, które kocha oraz z dwoma własnymi – informuje Piotr Grabarczyk, manager artysty. Druga część koncertu przewidziana jest na godzinę 3 w nocy.
Podczas imprezy, jak przez cały maj obowiązywać będzie w klubie „wyśmienita” promocja na Pina coladę.Wygraj dożywotnią Pina coladę!
Konkurs „Podkręć Pinę” na Loca Night with Madox Live.
21.05.2011, godz. 20:00

#1 Sztuka przyrządzania cocktaili przyda się każdemu.

#2 Z cocktailami jest jak z edukacją seksualną, niby każdy wie, jak to się robi, ale praktyka pokazuje co innego.

#3 Jedno jest pewnie, jeżeli całe życie przyrządzalibyśmy cocktaile, kosztowalibyśmy najlepszej jakości rum, mielibyśmy pokolenia koneserów.

#4 Naszym miesiącom cocktaili przyświeca cytat z serialu Mad men „You don't know how to drink. Your whole generation, you drink for the wrong reasons. My generation, we drink because it's good, because it feels better than unbuttoning your collar, because we deserve it. We drink because it's what men do.“

#5 Dla niektórych, cocktaile swoją klasą i urokiem, ustępują tylko pięknej kobiecie, tak samo jak ich kosztowanie, przypływ ciepła w klatce piersiowej i ekscytacji, ma wiele wspólnego ze stanem zakochania. A sztuka ich przygotowywania przypomina podróż w czasie, np. Pina colada przenosi nas na Karaiby, a Moijto do Hawany.

Dla nas to opowieść. Przedstaw nam swoją. Przyrządź z nami swój własny autorski cocktail lub zaproponuj jego skład. Zwycięzca będzie mógł zamawiać swoją Pina coladą w Celebrities Cocktail & Music Club do końca życia! 21.05.2011 podczas „Pina loca night with Madox live” przyrządzimy go z Tobą lub sami i wybierzemy najlepszy. Zaszalejcie smakami, składnikami i kolorami. Działajcie wg motta konkursu: „Jesteśmy niczym, jeśli jesteśmy do przewidzenia.”

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Madoxa i mixologa Celebrities w dzień imprezy, czyli 21.05.2011.


Drobnym drukiem:
• Przepisy muszą być przesłane do 23:59:59, 20 maja 2011 na adres a.leonczyk@badog.p
• Przepisy muszą uwzględniać rum, jako podstawowy składnik, będący zarówno duchem Pina colady
• Uczestnicy muszą być pełnoletni
• Wysyłając przepis do konkursu, udzielasz Celebrities Cocktail & Music Club pełnego prawa do jego publikacji bez honorarium za stworzony cocktail oraz zezwalasz na nieograniczone wykorzystywanie przepisu w klubie
• Zwycięzca konkursu otrzyma prawo do dożywotniego i zamawiania dla siebie własnego podkręconego cocktailu – 4 cocktaile w miesiącu do końca życia!
• Każdy przepis na cocktail powinien z zawierać nazwę oraz informację o tym, co było inspiracją dla jego powstania.
• Konkurs nie służy promocji picia alkoholu. Jeżeli organizatorzy coś promują to tylko odpowiedzialne i świadome spożywanie alkoholu. Liczy się smak, klasa podania, ich prezentacja, a nie ilość.
• Alkohol nie będzie mógł być podawany osobom nietrzeźwym lub niepełnoletnim, a udziału w konkursie nie będą mogły brać osoby nietrzeźwe.


J     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy