Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Ręce i Nogi Club
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 25 maja 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćLOOPTROOP a właściwie LOOPTROOP ROCKERS to jedna z najbardziej znanych grup hip hopowych starego kontynentu.Jednak w odróżnieniu od większości europejskich składów które zadowalają się pozycją na lokalnej scenie, LOOPTROOP gra koncerty na całym świecie, a ich płyty sprzedają się tak samo dobrze w rodzinnej Szwecji, jak i w Polsce, Hiszpanii czy USA
25.05.2011
FABRYKA


Mocny, często polityczny przekaz w języku angielskim, którym władają równie dobrze jak najlepsi amerykańscy raperzy, to ich znak rozpoznawczy, a ich koncerty to świetnie przygotowane, mocne hip hopowe show podczas których prezentują najlepsze numery z ponad dziesięciu lat działalności.

Od roku 2000 wydali już cztery albumy jako LOOPTROOP, warte uwagi są też solowe produkcje PROMOE oraz EMBEE, dwóch z czterech członków składu LTR. Sam PROMOE - raper o wyglądzie wikinga - to prawdopodobnie najciekawsza postać europejskiej sceny hip - hop, parę jego numerów to nieoficjalne hymny artystów grafitti, on sam jest niepijącym i niepalącym weganinem. Mieliśmy już przyjemność sprowadzać go do Polski z solowym materiałem, ale teraz czas na całą ekipę. Majowe koncerty będą częścią trasy promującą najnowszy album ‘Professional Dreamers’ który ukazał się 9 marca 2011. LOOPTROOP przyjeżdża w pełnym składzie, na scenie pojawi się EMBEE, PROMOE, COSM.I.C. i SUPREME.

Wszystkie występy LTR jakie miały miejsce w Polsce przeszły do legendy i przez fanów muzyki opisywane są jako najlepsze hip-hopowe koncerty jakie widzieli. Świetny materiał i świetny kontakt z publicznością zapewniły LOOPTROOP rzesze fanów gotowych przejechać setki kilometrów tylko po to, żeby zobaczyć ich koncert.

Karrot Kommando zaprasza na koncert LOOPTROOP.

25.05.2011 - Kraków - Klub Fabryka, godz. 21:00
Bilety w cenie: 39zl do 1 maja 2011; 49zl do 25 maja 2011 i 59zl (w dniu koncertu - o ile jeszcze będą dostepne)
Dostępne w salonach EMPIK oraz sklepach MediaMarkt od 11 kwietnia 2011.

www.karrot.pl
www.fabrykaklub.eu


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy