Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Hedonic Club & Lounge
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 10 czerwca 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćEldoLeszek „Eldo” Kaźmierczak, znany również jako „Eldoka” wystąpi w piątek 10 czerwca o godz. 20.00 w krakowskim Klubie Studio. Muzyk tworzy głęboki, refleksyjny, liryczny rap, któremu często blisko jest do poezji.
10.06.2011
STUDIO10 czerwca 2011, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)
Klub STUDIO
Kraków, ul. Budryka 4

Ceny biletów:
25 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)

Bilety na koncert są dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl. BILETY KOLEKCJONERSKIE są dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek.
Eldo wystąpi w Klubie Studio

Leszek „Eldo” Kaźmierczak, znany również jako „Eldoka” wystąpi w piątek 10 czerwca o godz. 20.00 w krakowskim Klubie Studio. Muzyk tworzy głęboki, refleksyjny, liryczny rap, któremu często blisko jest do poezji.

Eldo wraz z raperem Jotuze występował w nieistniejącym już zespole hip-hopowym Grammatik. Współpracował m.in. z rosyjskim DJ'em Wadimem oraz czeskim duetem Indy & Wich, a poza środowiskiem hip-hopowym między innymi z Leszkiem Możdżerem oraz Moniką Brodką dla której napisał teksty do utworów pt. "Bajeczka (Intro)" i "Samochody i tramwaje", które ukazały się na albumie wokalistki Moje Piosenki.

Był jednym z głównych bohaterów kontrowersyjnego dokumentu Sylwestra Latkowskiego pt. „Blokersi”. Jego bardzo ostra wypowiedź o kondycji ówczesnego hip-hopu w Polsce w innym dokumencie – „Mówią Bloki 2” (MTV Polska) – wywołało sporą niechęć reszty środowiska hiphopowego, w tym przede wszystkim Tedego. Niechęć ta doprowadziła do bitwy freestylowej, która odbyła się w płockim klubie „Crazy” 26 sierpnia 2001 r., gdzie „Obrońcy Tytułu” (ekipa Eldo – Pezet, Noon, Dena, Praktik, DJ Romkiem, Parker, Pudel i Kret) zmierzyli się z „Gib-Gibonem” (min. Tede, WSZ, CNE). Zostało to uwiecznione kamerami Vivy Polska.
Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy