Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Krawat Klub
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 17 czerwca 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćP.O.G.O prawdziwe ostre granie dla onkologii to koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie na rzecz Oddziału Onkologii Dziecięcej w krakowskim Prokocimiu.
17.06.2011
ROTUNDA


P.O.G.O prawdziwe ostre granie dla onkologii
Data: 17.06.2011 | Start: 17:30 | Sala: górna | Bilety = 5zł


P.O.G.O. czyli Prawdziwe Ostre Granie dla Onkologii, to koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie na rzecz Oddziału Onkologii Dziecięcej w krakowskim Prokocimiu.

Tegoroczna, druga edycja P.O.G.O. będzie miała miejsce 17 czerwca w krakowskiej Rotundzie. Zagrają związani z Krakowem artyści: Clock Machine (energy rock), Setareth (gothic/rock), zespół Immersion (death/trash metal), biorący udział w akcji drugi raz oraz Kuba Chmura (Redemptor), który wystąpi z pokazem perkusyjnym.


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy