Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Chocoffee Galeria Kawy i Czekolady
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 24 czerwca 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyć"ŁOWCY x KR FUNKY" Zapraszamy wszystkich miłośników jednego z najnowszych gatunków muzyki klubowej. Już 24 czerwca dźwięki Future Bass’u i Uk Funky wypełnią podziemia Łodzi Kaliskiej.

Zapraszamy wszystkich miłośników jednego z najnowszych gatunków muzyki klubowej. Już 24 czerwca dźwięki Future Bass’u i Uk Funky wypełnią podziemia Łodzi Kaliskiej. To jedna z niewielu okazji by posłuchac brzmienia kontrastującego z większością gatunków muzycznych, które zalały krakowską scenę klubową, jednak ostatnio również zyskuje coraz większą popularność. Owe dźwięki zaprezentują nam Teezy (Supra 1), Zeppy Zep (Top Billin/Robotix) oraz rezydenci, GANGSTEPPAZ (Avangardance) Zapraszamy!


:: Line Up::: TEEZY (Supra 1/Top Billin)
http://www.facebook.com/supra1official

:: ZEPPY ZEP (Top Billin/Robotix)
http://www.facebook.com/zep.zeppy

:: GANGSTEPPAZ (Avangardance/Top Billn)
http://soundcloud.com/gangsteppazGdzie: Łódź Kaliska ul.Floriańska 15 Krakow
Nuta: future garage / house / uk funky
Start: 22:00 End: ?
Wstęp: FREE


ZEPPY ZEP - 21-letni DJ i producent z Krakowa. Jedna z czołowych postaci ruchu PL Funky, obok Supra1 i The Phantom. Swoją obecność na scenie producenckiej zaznaczył utworem Quality, ale zdecydowanie większego rozgłosu przysporzył mu mroczny, dynamiczny utwór Sierra, który znalazł się na składance PL Funky wydanej nakładem wytwórni Top Billin. W 2010, krążące w nieoficjalnym obiegu Menace i Rebis znalazły się w miksie xxxy'ia dla FACT Magazine, oraz na liście Sindena. Miał okazję występować na jednej scenie z takimi artystami jak: Untold, Joker, Mosca i – ostatnio – Simian Mobile Disco. Pod koniec marca wychodzi jego remiks dla Toma Encora, wielkimi krokami zbliża się również debiutanckie EP dla Fortified Audio.

GANGSTEPPAZ - Krakowski, trzyosobowy kolektyw dj’ski, który w ciągu kilku lat działalności pozwolił osiągnąc mocną pozycję na scenie alternatywnej muzyki elektronicznej w Polsce, stając się rozpoznawalni wśród zwolenników nowych brzmień w całym kraju. Miksują szeroko pojęty UK Garage, czyli bassline, uk funky, dubstep i 2step doprawiając to czasem szczyptą housu. Ich cykl Avangardance w stał się krakowskim klasykiem dla koneserów dobrych, mocnych brzmień . Mają także za sobą występ na festiwalu Open’er i Era Nowe Horyzonty 2010.

www.lowcy.blogspot.com
www.facebook.com/projektlowcy

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy