Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Omerta
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 28 czerwca 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćBLACK LABEL SOCIETYZakk Wylde i jego formacja mają już na koncie blisko 2 mln sprzedanych płyt na całym świecie. Sam Wylde uważany jest za fenomenalnego gitarzystę i zarazem jednego z najlepszych specjalistów w swoim fachu. Jako jedyny artysta, poza Jimi Hendrixem, posiada wzmacniacze Marshalla sygnowane swoim nazwiskiem.
28.06.2011
STUDIO
28.06.11 - Kraków, Studio, godz. 20.00

Wejście od godz. 19.00

Ceny biletów:
100 PLN (przedsprzedaż) / 120 PLN (w dniu koncertu)


www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl

Zakk Wylde i jego formacja mają już na koncie blisko 2 mln sprzedanych płyt na całym świecie. Sam Wylde uważany jest za fenomenalnego gitarzystę i zarazem jednego z najlepszych specjalistów w swoim fachu. Jako jedyny artysta, poza Jimi Hendrixem, posiada wzmacniacze Marshalla sygnowane swoim nazwiskiem.
Zakk swoją karierę rozpoczął w wieku 19 lat, kiedy w 1986 roku dołączył jako gitarzysta do Ozzy'ego Osbourne'a. Wkrótce okazało się, że nie tylko znakomicie radzi sobie z gitarą, ale także i z komponowaniem nowych utworów. Współpracował z Osbournem m.in.. przy płytach "No Rest For The Wicked", "No More Tears" czy "Ozzmosis". Artysta wydał także jeden krążek z projektem Pride & Glory, album solowy, a przede wszystkim - nagrywa płyty z grupą Black Label Society.

Zespół zadebiutował krążkiem "Sonic Brew", który swoją premierę miał w 1999 r., do tej pory ukazało się 8 studyjnych płyt Black Label Society, z czego ostatnia - "Order Of The Black", wydana została w sierpniu, zeszłego roku. Sam Zakk Wylde zapewniał, że jest to "najcięższy i najseksowniejszy" materiał w historii grupy.
Album nagrany został w składzie: Will Hunt (dr), John DeServio (b), Nick Catanese (g) oraz naturalnie sam mistrz ceremonii - Zakk Wylde. I właśnie w takim składzie, we wrześniu grupa wyruszyła promować swój najnowszy krążek najpierw w Stanach, a następnie formacja przeniosła się na Stary Kontynent. A już 28 czerwca grupa ponownie zaprezentuje się polskiej publiczności! Formacja dotychczas dwukrotnie gościła w naszym kraju, w czerwcu 2005 r., zespół dał niezapomniane show w warszawskiej Stodole, a w marcu tego roku, powtórnie pojawił się w Warszawie, gdzie zagrał wyprzedany koncert w tym samym klubie. I tym razem na pewno nie zabraknie ani emocji, ani dobrego gitarowego grania, zapraszamy!
cena biletu: 100 PLN (przedsprzedaż) / 120 PLN (w dniu koncertu)


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy