Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Rotunda - Kabaretowa Cafe
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 09 lipca 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćZapraszamy na kolejna edycje vs'ów w Kaliskiej, czyli starcia dwóch ekip na jednej imprezie. Tym razem gościć będziemy Katowickie trio 3UNLTD czyli none, razor_radish i hakufishin odpowiedzialni za wiele cyklicznych imprez na ślasku, po drugiej stronie narożnika rezydenci cyklu GANGSTEPPAZ oraz zacna ekipa Łowców.
9.07.2011


Zapraszamy na kolejna edycje vs'ów w Kaliskiej, czyli starcia dwóch ekip na jednej imprezie. Tym razem gościć będziemy Katowickie trio 3UNLTD czyli none, razor_radish i hakufishin odpowiedzialni za wiele cyklicznych imprez na ślasku, po drugiej stronie narożnika rezydenci cyklu GANGSTEPPAZ oraz zacna ekipa Łowców. ZAPRASZAMY
:: Line Up::: 3UNLTD ( razor_radish & hakufishin / katowice)
http://www.facebook.com/3unltd


:: GANGSTEPPAZ (bc & metod & vanatoski / krakow)
http://www.myspace.com/gangsteppazGdzie: Łódź Kaliska ul.Floriańska 15 Krakow
Nuta: future garage / house / uk funky
Start: 22:00 End: ?
Wstęp: FREE3UNLTD™ – to muzyczna kolaboracja promująca nowe dźwięki spod znaku Bass. Grupę tworzą DJe — None, Hakuryba i Razor_Radish, znani szerokiej publiczności z takich projektów jak Elektronik Zoo, Neuropunks, M.o.M, czy ostatnio Heavy. Na decyzje o współpracy miało wpływ wspólne zamiłowanie do whisky i podobne podejście do imprezowania i nocnego życia. Jak sama nazwa wskazuje jako kolektyw nie ograniczają się i grają wszystko począwszy od heavy bass, dubstepu, UK funky, future garage, electro, house po breakbeat i d'n'b. Dzielili scenę z takimi osobistościami jak: Star Eyes, Kanji Kinetic, The Squire of Gothos, Ben UFO, Jeff Mills, Kemal, Corrupt Souls, Phace, Black Sun Empire, Jackmaster, Tomb Crew, Apparat, Jon Hopkins, Otto Von Schirrach, Dorian Concept, Fenin, Ital Tek, King Cannibal, Fukkk Offf i wielu innych.

GANGSTEPPAZ - Krakowski, trzyosobowy kolektyw dj’ski, który w ciągu kilku lat działalności pozwolił osiągnąc mocną pozycję na scenie alternatywnej muzyki elektronicznej w Polsce, stając się rozpoznawalni wśród zwolenników nowych brzmień w całym kraju. Miksują szeroko pojęty UK Garage, czyli bassline, uk funky, dubstep i 2step doprawiając to czasem szczyptą housu. Ich cykl Avangardance w stał się krakowskim klasykiem dla koneserów dobrych, mocnych brzmień . Mają także za sobą występ na festiwalu Open’er i Era Nowe Horyzonty 2010.

www.lowcy.blogspot.com
www.facebook.com/projektlowcy

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy