Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Katedra
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 15 lipca 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćDon’t Ask Smingus!
Od kilku miesięcy zbierają bardzo pozytywne recenzje w prasie.Grają też świetne koncerty na terenie całej Polski! Wychwala ich m.in. „Gazeta Wyborcza”, gra radiowa Trójka, a zespół gra pierwszą, intensywną trasę koncertową po Polsce.
15.07.2011
HARRIS PIANO JAZZ BAR
Grają też świetne koncerty na terenie całej Polski! Wychwala ich m.in. „Gazeta Wyborcza”, gra radiowa Trójka, a zespół gra pierwszą, intensywną trasę koncertową po Polsce. Mowa o grupie Don’t Ask Smingus! To międzynarodowa kapela. W składzie ma przedstawicieli Polski, ale też Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Grupa, na co dzień stacjonująca w Krakowie, wypuściła w listopadzie debiutancki album „Landslide”. Płyta zebrała świetne recenzje!
15. 07. 2011 – Kraków – Harris Piano Jazz Bar (Rynek Główny) – godz. 20.30

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy