Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Hedonic Club & Lounge
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 30 września 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćDub Step5killowatt to cykl imprez z pod znaku dubstep które odbywaja sie w Łodzi Kaliskiej. To juz 8 edycja cyklu, a naszymi goścmi będą bardzo dobrze wszystkim znani reprezentanci krakowskiej sceny hiphop'owo/Grime'owej
30.09
ŁÓDŹ KALISKA


5killowatt to cykl imprez z pod znaku dubstep które odbywaja sie w Łodzi Kaliskiej. To juz 8 edycja cyklu, a naszymi goścmi będą bardzo dobrze wszystkim znani reprezentanci krakowskiej sceny hiphop'owo/Grime'owej panowie z WYSOKIEGO LOTU, za gramofonami i konsoletami staną DUBSKNIT ft. TOCZNIQUE (Dobrebity.pl), reprezentant Kraken Cru SH JACK, FATCUT (FdF) oraz lokalny celebryta BC (Gangsteppaz). W ten dzien świętować też bedziemy podwójne urodziny Fatcut'a oraz Michała Nawrata. Zapraszamy !!!


:: 5KILLOWATT w/ WYSOKI LOT (Gramyfair)


:: Line Up::: WYSOKI LOT (Gramyfair)
http://www.facebook.com/wysokilot
http://www.gramyfair.pl/

:: DUBSKNIT (Dobrebity.pl)
http://soundcloud.com/dubsknit

:: TOCZNIQUE (Dobrebity.pl)
http://soundcloud.com/tocznique

:: BC (Gangsteppaz)
http://soundcloud.com/badcommunity

:: FATCUT (Flip Da Floor)
http://soundcloud.com/fatcut

:: SH JACK (Karaken)
http://soundcloud.com/shjGdzie: Łódź Kaliska ul.Floriańska 15 Krakow
Nuta: Dubstep/Grime/DnB
Start: 22:00 End: ?
Wstęp: FREE

Patronat:
http://www.facebook.com/projektlowcy
http://www.facebook.com/oi.kru
http://www.facebook.com/dontpanicpolska


WYSOKI LOT - Czyli Sabot, GrubeR i Tobi są postaciami czynnie biorącymi udział w tworzeniu krakowskiej scenie hiphop niemal od początku jej istnienia. Wysokilot powstał w połowie 2003 roku, jeszcze w tym samym roku ujżał światło dzienne pierwszy krążek
pt. "Wysokilot", wydany pod szyldem niezależnej wytwórni Gramy Fair. Niegasnący zapał i zamiłowanie do tworzenia muzyki, zaowocowało wydaniem kolejnych 3 płyt Wysokiego Lotu oraz udziałem w takich projektach jak: PCP (Północ Centrum Południe), Projekt Intruz czy Prototyp. W miedzy czasie współpracowali z takimi postaciami jak: Waco, Dj 600V, DJ Trakmajster, Żusto% czy Rahim(PFK), udzielając się na ich producenckich plytach. Znakiem rozpoznawczym Wysokiego Lotu są charyzmatyczne pełne energii koncerty, elastyczność i duża dawka liryczno-scenicznej improwizacji co powoduje że każdy
koncert jest inny i na długo zapada w pamięć. Na przestrzeni lat mieli okazję zaprezentować się na niezliczonej ilości koncertów, festivali i eventów w kraju i za granicą, m.in.: Playstation Expierience 2006, ITF DJ Chamiponship 2006, IDA DJ World
Championship 2009, UP2D8 2010, Hip Hop Kemp 2009 i 2010, supportowali takich artystów jak: Foreign Baggers, Das Efx, Black Twang, Mala Rodrigez, DJ Cut Killer, Kaliber 44, Paktofonika czy Molesta.

DUBSKNIT - Jako jeden z nielicznych w tym kraju, jest znawcą języka, który służy uzyskiwaniu pożądanego gatunku muzycznego. Jest niezwykle skromny, choć nie ulega wątpliwości, iż śmiało mógłby skonstruować dobrą płytę, posługując się tylko dźwiękami kawałków żywności, figur geometrycznych i śladów zwierzęcych. Ci, którzy znają jego twórczość, wiedzą, iż potrafi skomponować niemalże wszystko….choć w tym przypadku wszystko przed nami, a tymbardziej tymi, którzy go jeszcze nie znają!


TOCZNIQUE - Dejot i promotor.Pierwsze gramofonowe manewry uskutecznił w 2009 roku kiedy to pod czujnym okiem DJ’a HWR’a szkicował swój własny styl (“Pado turntejblista”). Jego sety to “sroga” mieszanka gatunków okraszona skreczami.W zależności od okoliczności i nastroju za każdym razem stając przed gramofonami stara się wprowadzać na parkiecie totalny chaos łamiąc przy tym wszelkie reguły.

BC - DJ i promotor, hołdujący głównie stylistyce rodem z wysp. Szerokie spektrum brzmień prezentuje grając w największych polskich miastach i organizując rozliczne potańcówki pod Wawelem. W ciągu przeszło 8 lat działalności jako Gangsteppaz oraz Flip Da Floor dal się poznać wielu koneserom niekomercyjnej muzyki elektronicznej. Jego autorski cykl imprez Avangardance oraz Plug In Night pozwolił bywalcom krakowskich klubów posłuchać na żywo takich asów jak Aquasky vs Masterblaster, Disposable Breaks Dj's, Atomic Hooligans, Stanton Warriors, J-Bass, Drumattic Twins, Kev Quadrant, Black Sun Empire, Jerome Hill, Freq Nasty, P.O.D, Breakfastaz, Slyde, Janette Slack, Code Red, Soul Of Man, 2manydj's, Ludmilla, Beat Assassins, A.Skillz, Barry Ashworth, Vandal, Hexadecimal, Krafty Kuts, Jinx In Dub, Equalizers, The Squire Of Gothos, Zed Bias, Baobinga, Kanji Kinetic, 2 Bit Thugs, Hard House Banton, NB Funky, Benjamin Damage, Superisk, Randomer, Linton Brown, Xxxy. Zaliczyl też występ na zeszłorocznym Open'erze oraz na Era Nowe Horyzonty, jak rownież zagrał goscinnego seta w audycji Born Idle Show prowadzonej przez Code Red w Londynskim radio ibreaks.co.uk.

FATCUT - krakowski Dj. Miksuje od 10 lat, grając setki imprez zagłębił sie w nie jeden gatunek muzyki elektronicznej. Na imprezach prezentuje energiczny styl gry z mnogoscia cut`ów w pełni wykorzystujac mikser jak i z powodzeniem wplatając scratch-e. Miksuje glównie polamane brzmienia czyli wszelkiego rodzaju Breakbeat, Dubstep, Ragga Jungle, Glich-hop. Współorganizator cyklicznych czawartkowych "Dubstep Night" w Krzysztoforach. Od 2002 połowa Flip Da Floor, cru zalozone wraz z Bad`em Community które organizuje i promuje stricte breakbeat-owe imprezy. Na imprezach Prezentują energiczne mixy z wykorzystaniem 4 gramofonów. Wraz z druga polowa FdF zagral goscinnego seta w audycji Born Idle Show prowadzonej przez Code Red (J-Bass & Journeyman) w Londynskim radio iBreaks.co.uk.

SH JACK - Krakowski DJ, amator skreczu, domowy producent i kolekcjoner wosku. Tak w skrócie można go opisać. Swoją przygodę z deckami zaczął kilka lat temu, gdy zajawiony po Rodec Scratch College, natchniony Epromem oraz resztą wykładowców kupił pierwsze gramofony i zaczął skreczować. Zapatrzony w A-trak'a i innych turntablistów szlifował swe skille w domowym zaciszu okazjonalnie grywając w Krakowskich klubach. W zeszłym roku został zmuszony opuścić nasz kraj, za nim tak na prawdę zdążył się w nim zadomowić i wyjechał na antypody. Tam poszerzył swoje horyzonty, usłyszał to, co zawsze chciał usłyszeć. W listopadzie 2010 roku dostał się do finału Bitwy o Snow DJ Week mającego miejsce w Warszawie i zagrał obok DJ'a Deszczu Strugi i Mike'a Polarnego. Po jego secie możemy spodziewać się dużej ilości dubstepów, uk funky, future garage'y, brudnych grime'ów i wszelakiej odmiany ciężkich basów.

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy