Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Folia Concept Club
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 15 października 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćBEANALIA 2011: CAŁA GÓRA BARWINKÓW i KONOPIANS15 października 2011 w ramach studenckich BEANALIÓW AGH w krakowskim Klubie Studio (ul. Budryka 4) wystąpi CAŁA GÓRA BARWINKÓW oraz zespół KONOPIANS.

BEANALIA 2011: CAŁA GÓRA BARWINKÓW i KONOPIANS

Bilety KOLEKCJONERSKIE można zakupić w Klubach Gwarek, Studio i Filutek.


Wstęp na koncert o godzinie 19:00, start imprezy: 20:00.


Cała Góra Barwinków, jak sam lubi się definiować gra muzykę będącą mieszanką ska, reggae i rocksteady z mocnymi wpływami punk rocka. Znakiem rozpoznawczym CGB jest rozbudowana i wysunięta na pierwszy plan sekcja dęta. Koncerty to prawdziwy żywioł tej grupy. Pozytywną energią potrafić zarazić absolutnie każdą publiczność zgromadzoną pod sceną. To z pewnością jeden z powodów dla których zespół gościł na największych muzycznych festiwalach w Polsce, m.in. Ost-rock-reggae Festiwal w Ostródzie, Folk Fiesta w Ząbkowicach Śląskich, Rock Reggae Fest w Brzeszczach, Reggae & Ska Fest w Warszawie, na dużej scenie Przystanku Woodstock w Żarach oraz Heineken Open'er Festival.

Więcej na: http://www.myspace.com/calagorabarwinkow

KoNoPiAnS to jeden z bardziej oryginalnych i rozpoznawalnych zespołów reggae na polskiej scenie. Grają od 1996 roku. Swoją muzykę określają jako 'Old.School.Reggae! - Są jednym z pierwszych zespołów w kraju grających mixture Ska, EarlyReggae, Rocksteady, utrzymaną w klasycznym jamajskim stylu, brzmieniu i inspiracji! Stylistycznie nawiązują również do początków reggae w Polsce. KoNoPiAnS to zespół koncertowy! Słynie z energicznych, żywiołowych, przepełnionych improwizacją i dobrą zabawą Live! Na koncie mają ponad 300' koncertów w Polsce a także na Ukrainie, Słowacji i Niemczech...

Więcej na: http://www.myspace.com/konopians
cena biletu: 20 PLN (ulgowe) / 25 PLN (zwykłe) / 10 PLN (Studenci I roku AGH)


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy