Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Przychodnia Towarzyska
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 18 października 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćIndie na wyciągnięcie rękiWe wtorek tj. 18 października o godz. 19.00 w Klubie Wagabunda w Pawilonie Dydaktyczno-Sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, odbędzie się slajdowisko zdjęć Magdy i Marcina Musiałów. Tym razem para podróżników odwiedziła różnorodne, pełne sprzeczności Indie.Piękno i brzydota, dolina Gangesu i wysokie góry Tybetu, gwar wielkiego miasta i spokój buddyjskich klasztorów – wszystko to można znaleźć w Indiach, kraju wielu sprzeczności. Jeśli chcesz odwiedzić świątynie Kamasutry, kupić świeży imbir na jeziorze Dal, czy przejść pieszo przez Mały Tybet - zapraszamy na slajdowisko z wyprawy Magdy i Marcina Musiałów.
- Indie od dłuższego czasu budziły moje zaciekawienie – mówi Magda Musiał. – To kraj, który ma silną tradycję, a jednocześnie przechodzi olbrzymie przeobrażenie. Za kilkanaście lat może wyglądać zupełnie inaczej.

Podróżnicy zaprezentują ok. 400 zdjęć, utwory muzyki orientalnej i indyjskie przedmioty. Specjalnie na ten wieczór Magda i Marcin ubiorą także stroje hinduskich muzułmanów. W programie znalazła się również… kąpiel w Gangesie, zabawa w berka z delhijską mafią turystyczną, a dla żądnych nowości: rzut oka na nieznany Taj Mahal w Kaszmirze.

Ponadto uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w quizie i wygrać nagrody sponsorowane przez Why Not Fly – Partnera Strategicznego wypraw podróżników (www.whynotfly.pl).

***
Więcej informacji udzielają:
Magda i Marcin Musiołowie
Magda: + 48 516340127
Marcin: +48 512355237
mm.musialowie@gmail.com


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy