Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Klub Kulturalny
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 28 października 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćT.LOVE POLSKIE MIĘSO TOUR 2011promuje wydanie T.LOVESTORY.
28.10.2011
STUDIOBilety na koncert są dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek.

Bilety KOLEKCJONERSKIE można zakupić w Klubach Gwarek, Studio i Filutek.

Ceny biletów:
ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu występu)
ZWYKŁY: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu występu)

T.LOVE należy do grona zespołów, których nikomu nie trzeba przedstawiać.

Trasa „POLSKIE MIĘSO TOUR 2011”promuje wydanie T.LOVESTORY.

T.LOVESTORY to Box kapeli zawierający pełną dyskografię T.LOVE z katalogu Emi Music Poland. Znajdziecie w nim 14 monograficznych płyt zespołu oraz dwie płyty bonusowe.

„POLSKIE MIĘSO” to premierowe CD zawierające 3 nowe kawałki nagrane przez zespół w różnych studiach wiosną br. Oraz 13 niepublikowanych nagrań z lat 1999-2009, będących odrzutami z albumów, demówkami i nagraniami koncertowymi.

Druga płyta bonusowa to DVD zawierające wszystkie klipy T.LOVE z lat 1989-2011.

BOX T.LOVESTORY będzie promowany singlem i teledyskiem do piosenki „Polskie mięso”, który będzie można zobaczyć i usłyszeć już na początku września.

Trasa „POLSKIE MIĘSO TOUR 2011” rozpocznie się w październiku, a zakończy na początku grudnia. Zespół odwiedzi kilkanaście polskich miast, a także Londyn, Hagę i Luxemburg.

Więcej informacji na http://www.t-love.pl/Pablopavo- to artysta, którego również nie trzeba już przedstawiać polskiej publiczności. To wokalista reggae i raggamuffin, jeden z pierwszych, który wykonywał raggamuffin po polsku. Jego specjalnością są bardzo długie i skomplikowane partie wokalne oparte na freestyle. Od 2003 roku jest wokalistą Vavamuffin, udziela się w zespole Ba-Lan Soundsystem oraz Sedativa. Współpracował m.in. z: O.ST.R., Sidneyem Polakiem, Habakukiem, Junior Stress i Maleo Reggae Rockers, Dreadsquadem, Magierą. W 2009 roku ukazał się jego pierwszy album „Telehon” sygnowany nazwą „Pablopavo i Ludziki”. W dniu 30 urodzin: 30 marca 2011 roku wydał drugi album pod tytułem: „10 piosenek”.

Więcej informacji na: www.pablopavo.pl
cena biletu: 30/35 PLN (przedsprzedaż) | 35/40 PLN (w dniu koncertu)


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy