Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
JazzRock Cafe
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 05 listopada 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćDub FX & Flower Fairy w Krakowie -Face The MusicDzięki wyzwolonej duszy i nieograniczonej kreatywności, poprzez swoje występy na żywo na ulicach europejskich miast, koncerty i niesamowity talent, DubFX zdobył serca publiki z całego świata
5.11.2011
ROTUNDA


Dub FX & Flower Fairy w Krakowie -Face The Music
Data: 2011.11.05 | Start: 20:30

wejście od godz. 20:30
koncert godz: 23:00

support i afterparty DJ RosDzięki wyzwolonej duszy i nieograniczonej kreatywności, poprzez swoje występy na żywo na ulicach europejskich miast, koncerty i niesamowity talent, DubFX zdobył serca publiki z całego świata

..a już 5 listopada wystąpi dla Was w krakowskim klubie Rotunda w ramach nowego cyklu imprez "Face The Music"!
Dub Fx, czyli Benjamin Stanford, to światowej sławy wykonawca z St Kilda, Melbourne w Australii. Znakiem rozpoznawczym Bena jest tworzenie na żywo złożonych utworów muzycznych, używając do tego jedynie własnego głosu, jego zapętlenia oraz efektów uzyskiwanych przy pomocy specjalnego urządzenia.

Podczas podróży i występów artyście towarzyszy jego narzeczona, Flower Fairy (Shoshana Sadia), z którą poznali się w Manchesterze. Jej wokal możecie usłyszeć na albumie „Everythinks A Ripple”, w utworach „Wandering Love” i „Time Will Tell”. Sam Ben wydał 2 płyty ‘live’. Studyjny album Duba Fx nosi tytuł “Everythinks A Ripple”. Ukazał się pod koniec 2009 roku I zawiera takie utwory, jak “Love Someone” i „Flow” – numery, które stały się popularne dzięki pewnemu filmowcu, który nagrał występy Bena i umieścił je na YouTube. W 2010 roku Dub Fx przy współpracy z Siriusem wydał album zatytułowany „Dub FX and Sirius A Crossworlds”. Jeszcze w tym roku można spodziewać się kolejnego solowego albumu Ben’a - „Everythanks A Ripple (Remix Album)”, wyprodukowanego przy współpracy z innymi artystami i zawierającego całe mnóstwo innych niespodzianek.

Na imprezy z cyklu "Face The Music" zapraszają:

Agencja Illegalbreaks oraz marka House.

Więcej informacji:
www.illegalbreaks.com
www.house.pl
     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy