Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Czasem trzeba
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 10 listopada 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćKRAKOWSKA BATALIA NA DŹWIĘKI!Już 10 listopada w czwartek w ramach kolejnej edycji Red Bull I-Battle mury krakowskiego klubu Cień wypełni spora dawka dobrej muzyki! W pojedynkach na dźwięki rozgrywanych na bokserskim ringu weźmie udział osiem dwuosobowych drużyn.


RED BULL I-BATTLE, KRAKÓW – 10 LISTOPADA, KLUB CIEŃ
Już 10 listopada w czwartek w ramach kolejnej edycji Red Bull I-Battle mury krakowskiego klubu Cień wypełni spora dawka dobrej muzyki! W pojedynkach na dźwięki rozgrywanych na bokserskim ringu weźmie udział osiem dwuosobowych drużyn. Czwartkowa noc należeć będzie do muzycznych wojowników, wśród których zobaczymy m.in.: Beat Beasts, Chinchillas, BlauGrana, Bing Bang Beats, Tattofrikz czy Blowurmind.
Trzeci przystanek nowej serii na muzyczne pojedynki powraca do Krakowa! 10 listopada na ringu ustawionym w klubie Cień, staną naprzeciwko siebie zwycięzcy internetowych eliminacji. Drużyny zmierzą się w walce o laury, splendor i uznanie publiczności! Osiem dwuosobowych drużyn, uzbrojonych w iPody wypełnione powalającymi na kolana utworami będzie rywalizować w aranżowanych pojedynkach. Teamy będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu „głosów” publiczności! Zwycięzca zostanie wyłoniony po zmierzeniu natężenia owacji miernikiem decybeli. Red Bull I-Battle to wyzwanie dla wszystkich pasjonatów muzyki oraz dobrej zabawy z nutą rywalizacji! Nowy format imprez umożliwiał uczestnictwo wszystkim, którzy rywalizowali w wirtualnych pojedynkach na www.redbullibattle.pl i zdobyli najwięcej głosów internautów.
Jedną z drużyn, która zawalczy w klubie Cień jest pochodząca z Cieszyna ekipa Beats Beasts, czyli Borys Dubański i Marcin Janota. Chłopaki na co dzień studiują na Akademii Górniczo-Hutniczej, gdzie zgłębiają wiedzę na temat mechaniki oraz inżynierii dźwięku. Wiedza ta może okazać się przydatną do przejęcia przewagi nad przeciwnikami, choć zapytani o strategię na czwartkowy wieczór odpowiadają skromnie: „Najważniejsze to przejście przez pierwszą rundę, a potem liczy się już tylko dobra zabawa w gronie znajomych. Postaramy się z iście inżynierską precyzją wzbudzić każdego w stan imprezowego szaleństwa!”.
Rywalami Beat Beats będzie drużyna Kwestia Matki - z Natalią Bałuk i Jakubem Nowakiem w składzie. Członkowie tej ekipy poznali się studiując razem Amerykanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wzięcie udziału w podobnej imprezie interesowało ich od dawna, jak sama Natalia przyznaje: „Już w latach dziewięćdziesiątych toczyłam pojedynki na muzykę (jeszcze na kasetach) ze swoim starszym bratem. Cieszę się, że będę mogła w końcu wziąć udział w prawdziwej muzycznej walce!”.
Każda z ośmiu drużyn, dążąc do podbicia serc publiki, przygotowuje się do występów nie tylko przez wypełnianie swoich iPodów solidną dawką muzyki, ale także szykując wymyślne choreografie i przebrania. „Chodzi nam przede wszystkim o dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że dotrwamy do finału, aby móc pokazać cały arsenał naszych możliwości!” obiecują członkowie Chinchillas.
W ramach klubowych imprez Red Bull I-Battle odbędą się bitwy w systemie pucharowym. Każda drużyna zaprezentuje muzyczny kawałek o maksymalnej długości półtorej minuty. Pojedynki odbywać się będą na zasadzie „utwór za utwór”. Kolejnym miastem, do którego zawitają muzyczne pojedynki będzie Wrocław. Tam rywalizacja odbędzie się 17 listopada w klubie Plan B.

NAZWA: RED BULL I-BATTLE - KRAKÓW
MIEJSCE: CIEŃ, UL. ŚW. JANA 15
DATA: 10 LISTOPADA, GODZ. 21.00
PROWADZĄCY: RUFIN
WEJŚCIE DLA PUBLICZNOŚCI: 10 ZŁ OD OSOBY (W TYM RED BULL)


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy