Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Retro Club
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 20 listopada 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćPUNKY REGGAE live 2011Serdecznie zapraszamy młodych i starszych zwolenników pozytywnych wibracji w rytmach reggae-ska, energetycznego melodyjnego grania z punk-rockowym pazurem, niebanalnych tekstów oraz dobrej zabawy na muzyczny, kilkugodzinny koktajl.
Studio
20.11.2011
Kolejna, ósma już edycja tej klubowej trasy po raz pierwszy ruszy w Polskę w miesiącach jesiennych. Tym razem zostanie ona połączona z 25-leciem istnienia zespołu FARBEN LEHRE, głównego pomysłodawcy całej idei PRlive. Kolejną nowością jest fakt, że praktycznie na każdym z zaplanowanych koncertów zaprezentuje się inny zestaw wykonawców. Oprócz jubilatów na jednej scenie spotkają się zasłużone na polskiej scenie zespoły z pogranicza punk i reggae, m.in. AKURAT, GAGA-ZIELONE ŻABKI, ANALOGS, TABU, LENIWIEC czy ZMAZA. Z drugiej strony solidną dawkę świeżości i pozytywnej energii dostarczą "młode wilki" czyli STARGUARDMUFFIN z Kamilem Bednarkiem, ENEJ, RAGGAFAYA, PAJUJO czy BETHEL. We wszystkich miastach na koncertach pojawią się także zespoły, występujące w charakterze gości trasy, a wśród nich, m.in. Sandaless, Smola a Hrusky ze Słowacji, Qulturka, Jakoś to będzie, No Future czy Pull the Wire. Tegoroczna PUNKY REGGAE live odbędzie się w okresie 17.09 - 27.11.2011, zahaczy o 25 miast, m.in. Warszawę, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów, Poznań, Szczecin, Gdynię, Toruń, Bydgoszcz, Lublin i wiele innych... Obok regularnie odwiedzanych miejsc, po raz pierwszy zawitamy w Legnicy ("Spiżarnia"), natomiast największy plenerowy koncert z udziałem 11 kapel odbędzie się w Płocku, na malowniczej plaży nad Wisłą i będzie głównym akcentem, nawiązującym do 25-lecia istnienia płockiego zespołu FARBEN LEHRE. Z kolei po raz pierwszy w historii PRlive w dwóch miastach (Warszawa i Wrocław) odbędą się dwa koncerty z różnym zestawem kapel...

A my zapraszamy do Krakowa!

25-lecie FARBEN LEHRE

PUNKY REGGAE live 2011
FARBEN LEHRE / STARGUARDMUFFIN

ENEJ / GAGA-ZIELONE ŻABKI / LENIWIEC

Kraków - 20.11.2011 Klub STUDIO ul. Budryka 4 godz 17:00

Bilety przedsprzedaż 35zł w dniu koncertu 40zł

Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub STUDIO ul. Budryka 4
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul. Warszawska 15
Carton Shop ul Floriańska 36

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN na terenie całej Polski
cena biletu: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy