Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Tygiel Pub
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 27 listopada 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćFisz Emade Tworzywoduet braci Waglewskich po gitarowej płycie ze swoim drugim zespołem KIM NOWAK, powracają z nową płytą. Fisz Emade chyba nigdy nie brzmiał tak mocno i energetycznie. Po raz pierwszy Emade odpowiedzialny za muzykę na płycie, zaprosił do współpracy Dj Eproma.
27.11


FISZ EMADE TWORZYWO

Bilety na koncert są dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek.


Ceny biletów:
ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu występu)
ZWYKŁY: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu występu)

.

„Zwierzę bez nogi“ to płyta w dużym stopniu sentymentalna – to podróż do czasów kiedy hip hop święcił swoje triumfy na międzynarodowej arenie. To właśnie w latach 90 trio Fisz Emade i Dj Eprom zakochali się w tych brzmieniach, z wypiekami na twarzy podglądali co dzieje się w muzyce. Hip hop okazał się dla nich najbardziej rewolucyjnym gatunkiem tamtych czasów. Płyta „Zwierzę bez nogi“ to swoisty hołd oddany klasyce tego gatunku. Płyta muzycznie jak i tekstowo celowo „najeżona“ została cytatami z twórczości ulubieńców - RuN DMC, Tribe Called Quest, BDP, Beastie Boys, Blackstar jak również z początków własnej twórczości zespołu.

Płyta z jednej strony nagrana w typowym hip hopowym składzie – trio: Producent, DJ i MC, z drugiej w dużej części wraz z koncertowym składem braci - Tworzywem. Utwory nagrane z Tworzywem brzmią garażowo, najczęściej tak jak w przypadku Kim Nowak nagrane zostały na tzw. 100. Brzmienia są surowe, przesterowane - od rifowego singla, przez utwór z gitarową energią, po korzennie brzmiący dub.

Na nowej płycie nie zabraknie niespodzianek. Emade odpowiedzialny za muzykę na płycie, po raz pierwszy zaprosił do współpracy Dj Eproma. Warsztat Eproma to nie tylko mistrzowska technika skreczowania na gramofonach, ale także cała sterta old schoolowych instrumentów z poprzedniej epoki, na której powstało brzmienie nowej płyty. W jednym z utworów na modłę RUN DMC i Beastie Boys - pan Emade chwyci za mikrofon!

SKŁAD ZESPOŁU FISZ EMADE TWORZYWO:

FISZ – głos
EMADE – perkusja
Mariusz Obijalski – instrumenty klawiszowe
Michał Sobolewski – gitara
Piotr Gajewski - gitara basowa
Dj Eprom – adaptery / samplery

Więcej informacji: http://www.myspace.com/fisztworzywo
cena biletu: 30/35 PLN (przedsprzedaż) | 35/40 PLN (w dniu koncertu)


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy