Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Sport Bar
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 30 listopada 2011archiwum
Kliknij żeby powiększyćCytrynówka 19,5:
Kabaret Młodych Panów
z premierą „Nowego Programu”
30.11
STUDIO
30 listopada 2011, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)
Klub STUDIO
Kraków, ul. Budryka 4

Kabaret Młodych Panów to jeden z najbardziej popularnych i cenionych obecnie na polskiej scenie kabaretowej. W dniu 30 listopada 2011 zawita do klubu Studio (ul. Budryka 4), aby wystąpić w ramach Cytrynówki nr 19,5. Kabareton rozpocznie się o godzinie 20:00.

Kabaret wystąpi po raz pierwszy w Krakowie z premierą swojego najnowszego „Nowego Programu”! Kabaret Młodych Panów to nie tylko bardzo przystojni młodzi mężczyźni, ale również artyści z dużym dorobkiem scenicznym, którzy wciąż się rozwijają, poszukują nowych dróg tworzenia, odkrywają swoje mocne strony. Jedną z nich jest z pewnością sztuka rozbawiania widza. To główny powód dla którego kabaret zyskuje coraz większą popularność. Podziwiani, uwielbiani, zapraszani na wszelkie możliwe wydarzenia kabaretowe. Do tego mają dystans do siebie i tą szczególną umiejętność przekonywania do siebie widza. Z tego względu publiczność na ich występach zaśmiewa się do łez, bije brawa do upadłego, no i przede wszystkim: rewelacyjnie się bawi!

Ceny biletów:
20/30 PLN (przedsprzedaż)
25/35 PLN (w dniu występu)
Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl, na stronach: www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl
BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek.
Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy