Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Kabaret
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 08 stycznia 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćXX Finał WOŚPThe Car Is On Fire, CF98, Via Rei, D.M.T.A. i Mats Meguenni Band
Już 8-go stycznia na Rynku Głównym, a także w wielu innych miejscach w Krakowie będziemy z pompą świętować dwudziestolecie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo zimowych mrozów, atmosfera będzie gorąca!
RYNEK GŁÓWNY


XX Finał WOŚP

The Car Is On Fire, CF98, Via Rei, D.M.T.A. i Mats Meguenni Band
Niedziela 8 stycznia 2012 o 16:00


Tegoroczny cel Jurka Owsiaka to „Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko. czyli zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą”.

Od godziny 10.00 do 16.00 każdy chętny, który pojawi się na rynku będzie miał możliwość napicia się tranu. Celem organizatorów jest pobicie rekordu w ilości osób pijących tran na świeżym powietrzu, dlatego też przygotowali oni aż 12 tysięcy porcji tego specjału!

Po 16.00 rozpoczną się koncerty rockowych zespołów: DMT-A, Via Rei, CF98, Mats Meguenni Band (finaliści X Factor), a prawdziwą gwiazdą wieczoru będzie warszawski The Car Is On Fire, zdobywca m.in. Fryderyka, całkiem nieźle radzący sobie również na zagranicznej scenie muzycznej. Między występami odbędą się kwesty i licytacja wartociowych przedmiotów (w tym wielkiej cukrowej rzeźby), z których całkowity dochód zostanie przekazany na konto fundacji.

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy