Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Non Iron - Rugby Pub
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 17 stycznia 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćzespół Tania OdzieżTania odzież to synteza czterech muzycznych światów. Za każdym z muzyków tego składu stoją zupełnie inne doświadczenia, które choć w teorii sprzeczne – w praktyce tworzą interesującą całość. WSTĘP WOLNY!
17.01.2012
ROTUNDA


Start: 20:00

Tania odzież to synteza czterech muzycznych światów. Za każdym z muzyków tego składu stoją zupełnie inne doświadczenia, które choć w teorii sprzeczne – w praktyce tworzą interesującą całość. Współbrzmienie subtelnego głosu Kasi, z jazzującą gitarą Kacpra, gitarowymi pejzażami Wiktora i pianinem Andrzeja – kształconego w kierunku muzyki klasycznej, nadają nową jakość granym przez nich coverom. Gitarzyści zespołu z zapałem rwą się także do mikrofonów i zespół chętnie ów potencjał wokalny wykorzystuje, często aranżując utwory na trzy głosy. Grane przez nich covery zaaranżowane są w sposób oryginalny, często znacząco odbiegając od oryginałów, więc fani Seala, Coldplaya czy Kings of Leon mogą poczuć się zaskoczeni słuchając ulubionych utworów w nowych aranżacjach, lecz na pewno nie będą czuli się zawiedzieni.


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy