Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Gwarek - studencki klub muzyczny
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 04 lutego 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćZiggie Piggie powstał w lecie 2006 roku, kiedy to Stecyk z Paździochem i Rudim wpadli na pomysł założenia trzyosobowego bandu grającego muzykę SKA. Grupa ma na swoim koncie koncerty na Przystanku Woodstock czy Festiwalu Afryka w Toruniu.
4.02.2012
IMBIR

W sobotę 4 lutego zespół Ziggie Piggie wystąpi
w Krakowie w klubie Imbir!


Pierwszy krążek Ziggie Piggie "Light Smyk Music" został pozytywnie przyjęty przez krytyków muzycznych. Ziggie Piggie od początku zakładał wspólne występy z gośćmi na zasadzie jamajskiej zabawy, w koncertach biorą udział akrobaci i performerzy przez, co ich występy stają się dla publiczności ucztą dla uszu i oczu. Do projektu „Old Songs” - covery jamajskich standardów, utworów m.in. Laurela Aitkena i Skatalites, zespół zaprosił 25 muzyków. W projekcie wziął udział weteran sceny alternatywnej Robert Brylewski. W podobny sposób został nagrany trzeci krążek „15:19” EP-ka, wydana w 2010 roku.

W tym roku Ziggie Piggie planuje wydać kolejną płytę. Podczas koncertu w Krakowie będzie można usłyszeć nowy materiał, który Ziggie Piggie zafundowali fanom na Nowy Rok. Efektem miłości do muzyki i radości tworzenia są dwa nowe, jeszcze ciepłe single i riddimy!


Zapraszamy na koncert!


Szczegóły:

4.02.2012, g.20:00
Klub Imbir
ul. Św. Tomasza 35
bilety: 15/20 złZiggie Piggie
http://www.myspace.com/ziggiepiggie
http://pl-pl.facebook.com/ziggie.piggie

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy