Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Łubu-dubu Klubokawiarnia
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 08 lutego 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćMagda Navarretekoncert - jedynej w Polsce kobiety śpiewającej latynoskie bolera oraz flamenco z programem ELECTRO BOLERO prezentującym repertuar z najnowszej płyty IMAN!
ROTUNDA
8.02.2012Data: 2012.02.08 | Start: 20:00*Magda Navarrete *- *artystka unikatowa na skalę światową - pierwsza kobieta, która stworzyła nowy trend w nurcie world music - electro bolero*, fuzjując latynoskie bolera, elementy etniczne z wysublimowaną elektroniką. To co Gotan Project stworzył dla tanga, Magda robi dla boler latynoamerykańskich (GW, 2010). Magda aranżuje polskie utwory w latynoski sposób! Na ostatniej płycie *IMAN, zaśpiewała w duecie ze Staszkiem Soyką znany przebój Agnieszki Osieckiej "Uciekaj moje serce - Vete mi corazon " po hiszpańsku. *Premiera projektu IMAN odbyła się 4 listopada 2010 roku w Och Teatrze Krystyny Jandy w Warszawie. Utwory z projektu prezentowany były min. podczas Ethno Jazz Festivalu we Wrocławiu, Muzyce na poziomie Kopalni Guido oraz Festiwalu Sopot Top Trendy, gdzie Magda znalazła się pośród dziesięciu artystów trendy w Polsce w 2011 roku. Magda Navarrete z sukcesem występowała podczas wielu międzynarodowych festiwali w Urugwaju, Wenezueli, Meksyku, USA, Rosji, Hiszpanii czy Rumunii.
*Electro bolero to mieszanka brzmień retro i namiętnych melodii rodem z Ameryki Południowej zapisanych na płytach winylowych w objęciach delikatnych beatów*. Na płycie IMAN posłuchać można klasycznych boler - takich jak "Adoro", "Veinte ańos" czy "Envidia", ale także autorskich kompozycji: "Smooth Bolero" i "Para bien para mal". Podczas koncetu Magda Navarrete zabiera słuchaczy w podróż po zadymionych kafejkach Rio de Janeiro, Hawany i Montevideo. Ta sentymentalna podróż ukazuje muzykę bliską sercu każdego Latynosa.
Honorowy Patronat -Instytut Cervantesa

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy