Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Cafe Młynek
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 16 lutego 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćTribute to Steve WonderW wykonaniu i aranżacji...Big Bandu!
16.02.2012
ROTUNDA


Start: 20:00


Młodzieżowy Big Band „Afera Band” powstał z inicjatywy krakowskiego saksofonisty jazzowego Leszek Nowotarskiego w 2009r.
Orkiestra jest owocem współpracy "Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej" oraz „Młodzieżowego Domu Kultury Grunwaldzka 5”. Na początku była to forma zajęć z zespołów i combo jazzowych, z czasem orkiestra przerodziła się w pełnowymiarowy Big Band Wokalno-Instrumentalny. Obecnie działa jako regularny duży skład towarzyszący wokalistom i przygotowuje swój repertuar oparty na własnych aranżacjach w stałym składzie. Aktualnie trwają próby do nowego projektu "Stevie Wonder Tribute", w całości zaaranżowanego przez Leszka Nowotarskiego. Koncert w Rotundzie będzie pierwszym publicznym wykonaniem cyklu piosenek tego znakomitego kompozytora, które złożyły się na ten projekt. Koncert będzie nagrywany i filmowany.
Więcej informacji
http://aphere.weebly.com


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy