Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
off.ceNtrum
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 18 lutego 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćThe Hard Way Tour 2012Agencja Broken Music prezentuje krakowską odsłonę najmocniejszego holenderskiego uderzenia
18.02.2012The Hard Way Tour 2012. Kręte ścieżki europejskiej trasy, w którą wyruszyli panowie znani jako Bong-Ra, Thrasher i Limewax, zawiodą trzech wirtuozów absolutnie ciężkiego brzmienia w progi krakowskiej Fabryki 18 lutego 2012 roku. To wydarzenie jest niewątpliwie najbardziej miażdżącym bębenki spośród imprez planowanych przez Broken Music na pierwszy kwartał 2012 roku. Muzycznie Bong-Ra, Thrasher i Limewax wspierani będą przez Playamana, CLN 3000 i Tauzen Selektaz. Za wizualną stronę imprezy odpowiada VJ Steem.

Bramki otwieramy o 21. Bilety w cenie 20 PLN w przedsprzedaży, 30 PLN w dniu koncertu. Bilety do kupienia w krakowskich klubach Alchemia i Bunkier Sztuki oraz systemach sprzedaży online Ekobilet i Muno.pl.

Patroni medialni: Radiofonia, Don't Panic, DNB.pl, Muno.pl, Ekobilet.pl, dobrebity.pl

Partnerzy: Absurd Squad, Respecta Kru

***

support: Playaman, CLN 3000, Tauzen Selektaz
VJ: Steem
adres: Klub Fabryka, ul. Zabłocie 23, Kraków
bilety: 20 PLN do 17 lutego
bramki od 21, impreza od 22.

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy