Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Krzysztofory Kawiarnia
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 23 lutego 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćAGNOSTIC FRONT, DEATH BY STEREO, NAYSAYERZapraszamy na koncert:
23.02.2012
Klub Studencki Kwadrat
Data: 23.02.2012r.

Otwarcie bram: 18:00

Start: 19:00Agnostic Front – amerykańska grupa muzyczna grająca hardcore punk oraz crossover thrash. Została założona w 1982 roku w Nowym Jorku przez Vinniego Stigmę (gitara) i Rogera Mireta. Do oryginalnego składu w 1982 roku dołączyli Ray Barbieri (perkusja), późniejszy lider grupy Warzone i Adam Moochie (bas). Grupa w swej twórczości łączyła m.in. stylistykę oi! i hardcore. W późniejszym czasie również oscylowała wokół thrash metalu. Ich debiutancka EP-ka United Blood ujrzała światło dzienne w 1983 roku. Płytą, która wyniosła Agnostic Front na przód amerykańskiej sceny hardcore skupionej wokół słynnego CBGB’s była Victim In Pain (1984). Za bębnami zasiadł wtedy Dave Jones zastępując Barbieriego. AF dali sporo koncertów m.in. z takimi grupami jak The Cro-Mags i Murphy’s Law.

Więcej o zespole znajdziesz na – http://www.agnosticfront.com/

DEATH BY STEREO to zespół grający Hardcore punk, nazwa została zaczerpnięta z filmu „The Lost Boys”, założony około 1996 roku przez wokalistę Efrem Schulz’a. Jest on jedynym członkiem zespołu który pozostał z początkowego składu.

Skład:
Efrem Schulz-wokal,gitara
Dan Palmer-gitara prowadząca
Jeff Clark-bas
Chris Dalley-perkusja

Więcej o zespole znajdziesz na - http://deathbystereo.com/blog/

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy