Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Bafomet Club
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 09 marca 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćHARATACZE: 13,5-lecie!Ten nieznany zespół, chodź uwielbiany przez tych, którzy go już poznali nie ma imponującego dorobku płytowego czy tysięcy zagranych koncertów w kraju i za granicą i gdzieś dalej ale ma to „coś”, czego inne kapele mieć nigdy nie będą.
9.03
ZAŚCIANEK
Ceny biletów: 13,5 PLN

Święta i jubileusze to taki czas, kiedy zespoły mają pretekst do tego aby zarobić na kolejnej płycie, czy trasie koncertowej. Z zespołem HARATACZE jest tak, jak to bywało do tej pory, czyli z goła inaczej. Oni nie chcą zarobić na swoim jubileuszu, chcą dużo zarobić.W listopadzie 2011 roku rozpoczyna się okrągły, jakże ważny jubileusz działalności artystycznej zespołu HARATACZE. To 13 i pół lecie tej kapeli. Świętowanie zakończy się 1 kwietnia 2012 roku, bo właśnie w tym dniu zaplanowany jest ostatni krok, który zwieńczy dzieło jubileuszu, tak misternie przygotowywane od środy. W związku z powyższym, chłopaki z Harataczy przygotowali kilka niespodzianek.

Niespodzianka pierwsza: po dwuletniej przerwie ruszy strona internetowa zespołu, niespodzianka druga: na stronie od listopada 2011 do 1 kwietnia 2012 pojawi się 13 i pół nowych, nigdzie nie publikowanych utworów. Niespodzianka trzecia: zespół zagra 13 i pół specjalnych koncertów na które bilety w przedsprzedaży będą z pewnością po 13 i pół PLN-ów. Niespodzianka czwarta: być może pojawi się jubileuszowa odzież i różne gadżety. Niespodzianka piąta: pojawią się nowe klipy w sieci, które będą promować ten jubileusz oraz związaną z nią produkcję muzyczną. Niespodzianka szósta: niespodzianka, której jeszcze nie można wyjawić. Ci którzy znają zespół HARATACZE z pewnością od listopada, jeszcze nie wiadomo którego, będą zaglądać na stronę www.haratacze.pl, a Ci którzy tej kapeli nie znają powinni się szczerze wstydzić, gorzko i głośno zapłakać, jako pokutę obalić tanie wino i śledzić stronę internetową zespołu oraz koniecznie wybrać się chociaż na dwa klubowe koncerty Harataczy.

Zostali nieliczni, którzy dobry i nietuzinkowy humor łącza z wybuchową rockową muzyką. I należy im się szacun, dlatego też HARATACZE RESPECT!!!

A tak całkiem na poważnie, to jeśli ktoś lubi teksty z drugim dnem oraz muzykę punk rockową, disco, rap, metal, country, reagge i folk w jednym, to powinien się zapoznać z nowym materiałem Haratczy, bo świetnie się tego słucha w samochodzie, w domu, na imprezach, w galerii sztuki współczesnej, w metrze, samolocie, na statku, w kolejce po wędlinę w supermarkecie, na meczach piłkarskich trzecioligowych klubów, a w szczególności na koncertach.

HARATACZE RULEZ !!!

Szukaj więcej na: www.haratacze.pl

cena biletu: Ekstra: 13,5 PLN

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy