Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Café Szafé
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 15 marca 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćW świecie kobiet...wyjątkowy koncert Agnieszki Grochowicz z okazji Dnia Kobiet
DWOREK
15.03


Zapraszamy do świata Kobiet. Pięknego i skomplikowanego. Świata Kobiet, opisanych przez nie same. Świata Kobiet, widzianych oczyma mężczyzn – poetów piosenki. Lirycznie, dramatycznie, czule, zabawnie, miło i miło mniej – jak to z kobietą bywa… W programie piosenki między innymi: Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Wojciecha Młynarskiego, Georgesa Brassensa.
Agnieszka Grochowicz zaśpiewa przy akompaniamencie Jarosława Olszewskiego (fortepian) i Vitaliya Ivanowa (saksofon).


Koncert odbędzie się w czwartek, 15 marca o godz. 19.00 w pięknej Sali Kominkowej Dworku Białoprądnickiego. Bilety (10 zł) do nabycia przed koncertem.
______________________________________________________________________________________________
Agnieszka Grochowicz – autorka tekstów piosenek oraz muzyki, absolwentka PWST Kraków, nagrodzona za swoją działalność licznymi nagrodami na festiwalach piosenki artystycznej oraz prestiżowym Stypendium Twórczym Prezydenta Miasta Krakowa. Reżyserka koncertów: "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" oraz "Kofta", w których występuje obok Jagi Wrońskiej i Mariusza "Ozia" Orzechowskiego.


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy