Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Absynt
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 24 marca 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćProGGnozy 2Koncert: BRAIN CONNECT, HIPGNOSIS, AFTER...
ZAŚCIANEK
24.03

24 marca 2012, godz.: 19:00 (wejście do klubu: 18:30)
Klub Zaścianek , Kraków, ul. Rostafińskiego 4.


ProGGnozy po raz drugi!

24 marca krakowski klub Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4) po raz drugi wypełni się dźwiękami muzyki okołoprogresywnej. Podczas tzw. Muzycznych ProGGnoz, których celem jest propagowanie i prezentacja twórczości ambitnych, nietuzinkowych muzyków, usłyszymy grupy: AFTER…, HIPGNOSIS oraz BRAIN CONNECT.

Formacja BRAIN CONNECT powstała pod koniec 2005 roku w Zawierciu. Z początkiem 2010 roku grupa nagrała mini-album zatytułowany „Get On Time”. Krążek wywołał duże zainteresowanie i zebrał wiele pochlebnych recenzji w kraju i za granicą. Brain Connect gościł na wielu Festiwalach, występując u boku takich zespołów jak Riverside, Disperse, Tides From Nebula, Dianoya.

HIPGNOSIS powstał w Krakowie w 2004 roku. Jego nazwa jest grą słów, pobrzmiewa w niej wiele znaczeń
i odniesień. Muzyki tego zespołu nie można jednoznacznie sklasyfikować, bowiem jak napisano w jednej
z recenzji jest ona "wypadkową tysiąca wpływów, kultury słuchania różnej muzyki, otwartości na samego siebie i ludzi wokoło". Zespół ma w dorobku dwa albumy - “Sky is the limit” oraz "Relusion", stanowiący spójną wypowiedź na temat (wszelkich) religii i duchowej strony życia człowieka, zainspirowaną książką Richarda Dawkinsa "Bóg Urojony".

Zespół AFTER... powstał w 2002 roku we Włocławku. W swoim dorobku artystycznym posiada trzy studyjne płyty: "Endless Lunatic" (2005) z gościnnym udziałem Colina Bassa (Camel), Józefa Skrzeka (SBB) i Jacka Zasady (Quidam), "Hideout" (2008) oraz "No Attachments", której premiera odbyła się 21 listopada 2011 roku. Trzeci album grupy otwiera nowy, ekscytujący okres w karierze zespołu. Płyta ukazała się przy udziale muzyków uznanej brytyjskiej formacji The Pineapple Thief. Album został ciepło przyjęty i zbiera pozytywne recenzje na rynku polskim i zagranicznym. Dziesięć kompozycji, które znalazły się na tym krążku to muzyczna, bardzo zróżnicowana wędrówka po świecie rocka progresywnego i alternatywnego. Już niedługo będziecie mogli przekonać się o tym na żywo...


Bilety: ULGOWY: 15 PLN / ZWYKŁY: 20 PLN
Bilety na koncert będą dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro, online na stronie www.ticketpro.pl oraz bezpośrednio przed koncertem w Klubie Zaścianek.

Więcej informacji o koncercie na: www.klubzascianek.pl


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy