Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Ptaszyl
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 29 marca 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćDub Temple # 32Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej perturbacjami klubowymi i brakiem odpowiedniego miejsca na solidne dubowe sesje Dub Temple powraca z konkretnym strictly dubowym uderzeniem!
29.03.2012
DOBRE BITY
29.03.2012, Kraków, Dobre Bity klub ul. Józefa 6
Start: 21
Wstęp: 10pln

DUB ENGINE live! / Bolonia, Włochy
DUBSEED
JAH FLEA
SMOKESYSTEM
TOMANA


29.03.3012 w niedawno otwartym klubie Dobre Bity zagości świetny włoski duet DUB ENGINE znany z licznych netlabelowych wydawnictw, tworzący w mocnym i tanecznym cyfrowym stylu. Będzie to dubowy live show, połączenie różnej maści efektów i wielokanałowego miksu Nicolna z dynamicznym wokalem Sabriny oraz tworzonych przez nią dźwięków melodiki, fletu i instrumentów perkusyjnych.DUB ENGINE / Bolonia, Włochy
Dub Engine to studyjno koncertowy projekt stworzony jesienią 2009 r przez producenta Nicolna Tucci aka "Tux" i wokalistke oraz instrumentalistke Sabrinę Ferro. Dub Engine jest częścią ostatniego pokolenia producentów muzyki dub, którzy wiedzą doskonale jak tworzyć, korzystając z różnych gatunków muzyki. Zachowując unikatowość brzmienia reggae/dub wykorzystują w swojej twórczości wpływy współczesnej kultury punk i nurtu dubstep, które to otaczają ich w życiu codziennym.

Doskonale zgrana para rozwija swoją głęboką muzykę korzystając z dęciaków, instrumentów smyczkowych oraz perkusyjnych opierając ją na masywnym basie i solidnym perkusyjnym „kicku”. Atmosfera stwarzana przez duet Dub Engine może czasem przypominać wczesny styl Alpha & Omega, jak również francuskie projekty takie jak Kaly Live Dub, Brain Damage czy Zenzile.

Dub Engine ujawnili swą twórczość w styczniu 2010r., kiedy to pojawił się ich pierwszy, 8-trackowy album na net-labelu Irie On Air. Pojawili się także na kilku kompilacjach. Ich pierwszy 7-calowy singiel "Rude Boy" na winylu wydał Dubatriation Records, skupiający m.in. takich artystów jak Panda Dub czy Mayd Hubb z Francji.

www.dubatriation.com
www.irieonair.com
www.myspace.com/dubengine
https://www.facebook.com/pages/DUB-ENGINE/260373171693


j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy