Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Coltrane Restaurant & Music Bar
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 08 kwietnia 2012archiwum
Kliknij żeby powiększyćWIELKAMOCGwiazda Śmierci była wytworem Imperium Galaktycznego, zbudowanym w celu unicestwienia Rebelii i ostatecznego zyskania kontroli nad planetami Galaktyki.
PIXEL
8.04.2012
Pierwsze plany konstrukcyjne stacji bojowej uzyskał od mieszkańców planety Geonosis ówczesny Wielki Kanclerz Republiki - Palpatine za pośrednictwem Hrabiego Dooku. Następnie projekt rozwijany był pod pieczą Wilhuffa Tarkina przez konstruktora Bevela Lemeliska, co zaowocowało powstaniem następujących konstrukcji:

Prototyp Gwiazdy Śmierci - w istocie projekt poboczny, mający na celu ukazanie możliwości stworzenia zaprojektowanej stacji bojowej wobec przedłużających się prac i problemów z głównym projektem. Konstrukcję tę stanowił ażurowy, metalowy szkielet, wyposażony w prototypowe działo grawitonowe (broń zdolną niszczyć całe planety) oraz systemy napędu nadświetlnego i sterowania. Prototyp skonstruowany został w tajnej imperialnej placówce badawczej zwanej Laboratorium Otchłani, tam też uległ zniszczeniu 11 lat po Bitwie o Yavin.

Pierwsza Gwiazda Śmierci została zbudowana na orbicie więziennej planety Despayre w systemie Horuz. Pierwszym testem jej uzbrojenia było zniszczenie Despayre, a pierwszym publicznym wykorzystaniem - unicestwienie Alderaanu. Stacja została zniszczona przez Luke'a Skywalkera podczas próby ataku na rebeliancką kwaterę główną na Yavinie IV. Starcie to przeszło do historii Galaktyki jako Bitwa o Yavin.

Druga Gwiazda Śmierci powstawała na orbicie księżyca planety Endor. Nieukończona, ale w pełni uzbrojona stacja kosmiczna stała się częścią nieudanej pułapki zastawionej przez Palpatine'a na siły Sojuszu Rebeliantów. Podczas bitwy uległa zniszczeniu z rąk Wedge'a Antillesa i Lando Calrissiana wraz z załogą Sokoła


:: 08.04.2012r


:: FORCE SKŁAD PRESENTS :


:: Line Up


:: DARTH TEEZY (Supra 1)
http://www.facebook.com/outoftune

:: DARTH BC (Gangsteppaz)
http://soundcloud.com/badcommunity

:: DARTH KINZO (Chrono Bross)
http://www.mixcloud.com/chrono_bross/

:: DARTH FATCUT (Flip Da Floor)
http://soundcloud.com/fatcut

:: DARTH JACK (Kraken)
http://soundcloud.com/shj


Gdzie: Klub Pixel Wielopole 11 Krakow
Nuta: Force Music
Start: 22:00 End: ?
Wstęp: FREE


Patronat:
http://www.facebook.com/projektlowcy
http://www.facebook.com/oi.kru
http://www.facebook.com/dpKRAKOW
http://www.facebook.com/LOOKSFERY

Janicjusz     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy