Logo
knajpy.krakow.pl
niedziela, 24 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Cafe Gołębia 3
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 13 lipca 2012archiwum
Impreza Dub Temple # 34 z udziałem Francuskiej ekipy O.B.F SOUND SYSTEM, RADIKAL GURU (Polska), DUBSEED SOUND SYSTEM & guests

13.07.2012 Kraków, Centrum Wspinaczkowe Parbat ul. Romanowicza 6a
Start: 21.00
Wstęp: 15pln

O.B.F SOUND SYSTEM / Francja
RADIKAL GURU / Polska
DUBSEED SOUND SYSTEM
& guests

+ dubtech chill outside stage:
Robek & Jah Flea


Bardzo przyjazne muzyce dub centrum wspinaczkowe Parbat to idealne miejsce na ciężkie sound systemowe sesje o czym wielu z Was mogło wcześniej doskonale się przekonać.
W tej oddalonej od klubowej komercji hali kilkugodzinnym setem raczyć nas będzie czołowy europejski sound system, pierwsza liga dubowego grania inna heavyweight style! Francuski duet O.B.F to kwintesencja cyfrowego dubu, mięsistych steppersów i tłustego zatykającego oddech basu, to energetyczne muzyczne show, masa dubplates, remixów i niesamowitych ekskluzywnych produkcji. Obok francuzów w muzyczny trans wprowadzi nas RADIKAL GURU producent którego chyba nikomu z basowych maniaków przedstawiać nie trzeba.
13.07.2012 Centrum Wspinaczkowe Parbat. In Dub We Trust!O.B.F SOUND SYSTEM / Francja
Duet producencko - selektroski: Rico oraz G. to typowi francuscy dub wojownicy wagi ciężkiej. Końcem lat dziewięćdziesiątych zaczęli selekcje muzyki by wkrótce uświadomić sobie, ze potrzebują odpowiednio mocnego nagłośnienia by właściwie prezentować swoja selekcje na dubowych sesjach w przeróżnych undergroundowych miejscówkach Francji i Szwajcarii. W 2000 roku zdecydowali zbudować swój własny sound system i odtąd dbają o własne unikalne brzmienie ciężkiego basu, krystalicznego środka i ostrych górek zapewniając właściwy muzyczny feeling dub/reggae jaki jest niezbędny na rasowych sound systemowych sesjach.
Będąc pod wpływem różnorodnych gatunków rozwinęli swój własny unikalny styl. Kochaja zarówno roots reggae, world music jak i nowoczesne digitalne brzmienia. Muzyke tworzą przy użyciu różnorakich urządzeń muzyki elektronicznej miksując reggae z nowymi cyfrowymi brzmieniami dubu. Ich styl wprowadził mocny powiew świeżości w dubowym światku, a regularne występy całej Europie skupiają tłumy tancerzy przy świadomych basowych dźwiękach emitowanych z olbrzymich sound systemów w różnych krajach.
Na imprezie w Krakowie będącej jednocześnie ich jedynym występem w Polsce zagrają na kilkunasto kilowatowym nagłośnieniu Dubseed Soundsystem.
http://www.obfdub.net/~newsit/
https://www.facebook.com/#!/pages/OBF-Sound-System/203439546416627


RADIKAL GURU
Mateusz Miller aka Radikal Guru to producent muzyki dub i dubstep. Jego rozpoznawalny styl to połączenie muzyki dubstep z roots reggae, UK steppers lub muzyka dalekiego wschodu.
W 2008 zdobył szerokie grono słuchaczy dzięki wydanej w brytyjskim labelu Dubbed Out records serii remixów. Zdolności producenkie zaczął rozwijać około roku 2004 eksperymentując z muzyką trip-hop, asian underground i jungle. W 2005 powstało jego pierwsze samodzielne demo "East-West Connection".
Od 2005 mieszkał w Cork (Irlandia), gdzie jego muzyka spotkała sie z dużym zainteresowaniem dzięki serii imprez pod nazwa World Bass Culture. W międzyczasie w jego produkcjach zaczelo pojawiać się coraz więcej wpływow muzyki dub i dubstep.
W październiku 2008 ukazały się jego pierwsze utwory na płytach winylowych nakładem brytyjskiego labelu Dubbed Out records. W niedługim czasie jego muzyka zaczeła pojawiać sie w audycjach radiowych stacji takich jak BBC Asian Network, Sub Fm, Rinse FM, Sensimedia Network, czy też Polskie Radio i wielu innych, dzięki czemu zaistniał na scene międzynarodowej.
Radikal Guru regularnie dostarcza swoje brzmienia słuchaczom w klubach i na festiwalach w całej Europie. W drugiej połowe 2011 roku ukazał się długogrający album podsumowujący ostatnie kilka lat działalności.
http://www.radikalguru.com/
https://www.facebook.com/#!/radikalguru.dub

blc     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy