Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Alter Ego
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 07 października 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyćStare Dobre Małżeństwo "Z uprawianiem poezji jest jak z kibicowaniem narodowej reprezentacji. Bez względu na to jak gra drużyna, trwają przy niej prawdziwi kibice. Są ludzie, którzy naprawdę kochają poezję.
7.10Czytają ją, albo sami tworzą. Żyją nią, bo to ułatwia im - a nawet umożliwia - egzystencję. I to jest na szczęście pewna stała wartość, gdyż inaczej żylibyśmy w jakimś nędznym kołchozie wyjałowionym z wszystkiego i pozbawionym wszystkiego. Nie tylko ciepłej wody."

Ważne słowa na dziś:
"Jak zawsze: wiara, zwątpienie, miłość, wolność, sprawiedliwość, lojalność, tolerancja, strach i śmierć. A nade wszystko prawda nierozdwajalna! Swoisty dekalog ważnych słów, o których często zapominamy, albo niedostatecznie się nad nimi pochylamy. Poza miłosnymi nie słyszę w eterze zbyt wielu piosenek mobilizujących do myślenia poprzez drążenie wspomnianych tematów. To, co śpiewam - za Rybowiczem - jest poezją wertykalną, czyli prostującą. Podnoszącą z kolan. Stawiającą do pionu. Dodającą otuchy. Wierzę w to święcie i traktuję śmiertelnie poważnie."

cytaty pochodzą z wywiadu ze strony: www.staredobremalzenstwo.com.pl
Z Krzysztofem Myszkowskim, liderem zespołu Stare Dobre Małżeństwo, rozmawiała Joanna Lichocka.

BILETY:
35 zł ulgowy
40 zł normalny
w sprzedaży od 6 września w Kasie Biletowej Rotundy!!!

J     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy