Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Loch Ness
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 16 października 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyćFestiwal Podróżniczy Travenalia w Krakowie w trakcie którego o swojej pasji opowiadać będą m.in. Beata Pawlikowska, Robert Makłowicz oraz Tomasz Gorazdowski. W ramach imprezy odbędą się także warsztaty medycyny podróży, projekcje filmów.
16-17.10.2010


16-17.10.2010

To będzie wyjątkowy weekend dla łowców przygód! W dniach 16-17 października w Krakowie odbędzie się Festiwal Podróżniczy Travenalia, w trakcie którego o swojej pasji opowiadać będą m.in. Beata Pawlikowska, Robert Makłowicz oraz Tomasz Gorazdowski. W ramach imprezy odbędą się także warsztaty medycyny podróży, projekcje filmów.

Na widzów czeka morze cennych nagród. Nagroda główna to bilet lotniczy w dowolne miejsce na świecie ufundowany przez Primapol Travel.

Travenalia nawiązują do tradycji podróżniczych spotkań organizowanych w Krakowie już w latach 70. XX wieku. Były to imprezy otwarte zarówno dla tych, którzy podróżowali po świecie jak i dla tych, którzy tylko o tym marzyli. Na spotkania do Krakowa przyjeżdżali wtedy podróżnicy z całej Polski. Podobnie będzie i w tym roku!

W trakcie festiwalu będzie okazja do odkrycia wielu ciekawych zakątków świata, porozmawiania z osobami, które je odwiedzili, a także wzięcia udziału w licznych konkursach. W sobotnią noc w Klubie Kijów będzie można zaszaleć na imprezie "Roztańczony, rozśpiewany świat" przy dźwiękach muzyki z całego świata oraz obejrzeć egzotyczny występ tancerek
i bębniarzy z grupy Tamtamitutu. Niedziela upłynie pod znakiem projekcji filmowych oraz kolejnych spotkań z podróżnikami.

Festiwal Podróżniczy Travenalia odbywa się pod honorowym patronatem JM Rektora UJ prof. dr hab. Karola Musioła.

Organizatorem Festiwalu jest Uniwersytet Jagielloński, a współorganizatorami Samorząd Studentów UJ, Akademicki Klub Turystyczny Rozdroże przy UJ oraz Fundacja Studentów i Absolwentów UJ Bratniak.

Sponsorami festiwalu są: Primapol Travel, Gaudeamus, Profi-Lingua, MK Tramping, GlaxoSmithKline, Superfoto.pl, Ostrowski – Fotografia Cyfrowa, Cocoon Polska, CW Forteca, Ostoja Górska Koninki.

Partnerzy Festiwalu: Travelbit.pl, Traseo.pl, Grupa Slajdowiskowo-Wyprawowa Bezkres, National Geographic Polska, Medellan, Wagabunda, Rychly.art.pl, Kino Kijów Klub, Karibu Polska – Afryka Pub.

Patronat medialny nad imprezą sprawują: TVP Kraków, Onet.pl, Bezdroża.pl, Globtroter, Travel Channel, Odyssei.com, Radiofonia.fm, ImprezyPodróżnicze.pl, PokaPoka, Wpolske.com.

TRAVENALIA Festiwal Podróżniczy
Czas: 16-17 października 2010
Miejsce: Kraków, ul. Krupnicza 33, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego

WSTĘP WOLNY!

Szczegółowy program festiwalu oraz pozostałe informacje na www.travenalia.pl


J     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy