Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 21 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Pod Amorem - Pizzeria i Winiarnia
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 15 października 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyćDub Temple # 25
Grają:
3 Lions Sound feat. Uprising Sounds & Digital Digsy (UK)
Steppa Warriors (Wrocław)
Rootzkilla / Cieszyn
Dubseed / Kraków
zaprasza klub Fabryka
15.10


Wraz z nowym sezonem po wakacjach powracamy z cyklem Dub Temple, który od teraz odbywał się będzie w klubie Fabryka. Olbrzymia przestrzeń, potężny soundsystem 23000w mocy i miejmy nadzieje solidne dubowe sesje z udziałem czołowych polskich i europejskich soundsystemów staną się atutem cyklu DT po zmianie lokalizacji imprezy. Wszystkich spragnionych basowego masażu i dubowej medytacji zapraszamy serdecznie 15.10.2010 do klubu Fabryka na krakowskim Zabłociu.

Uprising Sounds / St Annes Yard, Jah Waggy’s Records, A & O Records (Wielka Brytania)
Swoją przygodę z Reggae artysta zaczął w wieku 13 lat, a gdy mial zaledwie15lat trafił na imprezę Jah Shaki w podlondyńskim Southend. Ta masywna sesja tak go zainspirowała, że zaczął kolekcjonować winyle, dubplejty, a następnie razem z przyjacielem zbudował swój własny sound system. Potem 7 lat temu zajęli się produkcja własnych utworów i współpracą z takimi artystami jak: Jah Warrior, Conscious Sounds, Disciples, Alpha & Omega, Jonah Dan, Jah Tubbys crew, Dan I Imperial Sound Army, Iration Steppas, Anayah Roots, Jah Zebi, Dub Tribulation, Echo Roots, Danni Locks, ECU. Kiedy spotkał Digital Disy 3 Lions Sound i wspólnie zaczeli grać sety w radio dołączył do 3 lions Sound i od tej pory prowadzą wspólnie cotygodniowa audycje radiową na falach Audio Shack Radio.
http://www.myspace.com/stannesyard

Digital Digsy & 3 Lions Sound (Wielka Brytania)
Digital Digsy zaczynał jako dj techno, grając na wielu imprezach w UK, festiwalach i nielegalnych muzycznych rejwach by z powodu przeprowadzki i perypetii rodzinnych odejść ze sceny na około 8 lat. Przez ten czas scena muzyczna w Wielkiej Brytanii zmieniła się nie do poznania. Zmiana była potrzebna również w jego życiu i zarażony przez brata miłością do reggae/dub poznaje Iration Steppas co początkuje nowy punkt w jego muzycznym życiu – pragnie tworzyć i grać muzykę w takim wydaniu. Cyfrowy styl połączony z jego muzyczna przeszłością tworzy energetyczną steppersową mieszankę jaka prezentuje na falach radia w audycji, którą zapoczątkował by promować swoją twórczość. To jednak nie było dla niego spełnieniem i dzięki inspiracji kilku osób stworzył sound system i tak narodził się 3 Lions System. Praca w radio trwała indywidualnie dopóki nie spotkał Lee Gardner’a oraz Darrena (Uprising Sounds) z którymi obecnie prowadzi regularnie audycje Dubshack Saturday – regae/dub radio show który jest odzwierciedleniem granych przez nich live reggae sesji.
http://www.myspace.com/digitaldigsy

Steppa Warriors (Wrocław)
W skład kolektywu wchodzą Jacek Woźniczak (Yarecki) i Robert Lisiecki (Nesta). Są oni wielbicielami muzyki roots&dub oraz sound systemowego grania w stylu brytyjskim. Na ich imprezach można usłyszeć zarówno rootsowe hymny, jak i nowoczesne dubowe produkcje. Tworzą swój własny, oryginalny styl, wzorując się na pionierach dubowej sceny w UK, takich jak Jah Shaka, Aba Shanti-I czy Channel One. Przyświeca im motto "Conscious music - heavyweight sound", które mówi o nich wszystko. Kultywują tradycję grania muzyki z jednego decka (tzw. one deck stylee) z akcentem ciszy między utworami. Wystąpili m.in. u boku Wayne'a McArthura i Hornsmana Coyote. Zagrali także na wielu imprezach w całym kraju (m.in. Ostróda Reggae Festiwal, Dub Temple, Biotronic ,Roots Corner, WooBooDub, zorganizowany przez nich Sub Meeting oraz Roots Dance i wiele innych). Od lata 2008 produkują własne utwory, a niektóre z nich udało im się wyeksportować do UK, Francji, Niemiec i innych krajów, jako dubplate'y dla sound systemów oraz stacji radiowych. Ich najbliższe plany to dalsza produkcja własnych kawałków oraz dopięcie spraw związanych z własnym, solidnym nagłośnieniem. Maczają palce w DUBMASSIVE.ORG .
http://www.myspace.com/steppawarriors

j     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy