Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Przychodnia Towarzyska
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 23 października 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyć8 urodziny Przychodni Towarzyskiej!Serdecznie zapraszamy na 8me urodziny naszego Klubu! Już 8 lat jesteśmy z Wami! Klub kilka razy w tym czasie zmieniał swoje oblicze dostosowując się do Waszych potrzeb i wymagań. Mamy nadzieję, że aktualny jego image zadowala Was całkowicie.
23.10


Zapraszamy wszystkich stałych naszych bywalców jak również nowych Klubowiczów do wspólnej zabawy tej nocy. I właśnie z tej okazji organizujemy mega party! Prosimy o przebranie sie w stroje lekarskie! Dla osób przebranych będą przez całą noc obowiązywać specjalne rabaty na obu barach. Tej szalonej nocy zapewniamy wiele atrakcji, promocji na alkohol i prezentów jak również upominków dla naszych Klubowiczów i Klubowiczek!. W trakcie imprezy będzie "grasował" nasz fotograf. Zdjęcia z imprezy będzie można oglądać w naszej galerii jak również zamówić na cd. Impreza będzie filmowana - film znajdziecie na YouTube jak również na stronie www Przychodni.
Rezerwacje miejsc na imprezę przyjmujemy osobiście w Klubie do dnia 21.10. Pamiętajcie również o selekcji! Osoby przebrane za służbę zdrowia, o ile nie będą w stanie wskazującym :), jej nie podlegają!. Drogę do Przychodni Towarzyskiej wskaże Wam zaparkowana przed Klubem, PRL-owska karetka pogotowia :)
W trakcie imprezy odbędzie się pokaz profesjonalnego tańca na rurze - POLE DANCE, który wykona dla Was jedna z najlepszych tancerek w Polsce.

Start imprezy: 20:00

21.10 - czwartek - Forever Retro - przez całą noc gramy hity lat 70tych. Duże Piwo Żywiec tylko 6,99 zł całą noc.


22.10 - piątek - Before WHITE SENSATION - klubowo zagrają DJ Sito i DJ Anubis. Wstęp free przez całą noc dla wszystkich. UBIERAMY SIĘ NA BIAŁO!

J     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy